Корнійчук перерозподілив 81,7 тис. грн на вибори сільського голови Ізяславського району

Голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук здійснив збільшення доходів та видатків обласного бюджету на 2016 рік за рахунок субвенції з державного бюджету.

Про це зазначено у його розпорядженні від 23 травня.

Кошти на суму 80,6 тис. грн виділено на підготовку і проведення позачергових виборів Завадинецького сільського голови Ізяславського району. Ще 1,1 тис. грн спрямовано на виготовлення органами ведення Державного реєстру виборців списків виборців та іменних запрошень на місцеві вибори.

Позачергові вибори Завадинецького сільського голови відбудуться 26 червня 2016 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. село Завадинці Ізяславського району: виборча дільниця № 680401 відноситься до категорії малих, кількість виборців – 175, необхідно 176 бюлетенів, склад комісії 14 членів, на платній основі двоє + декілька залучених… А бюджет 80 тисяч. Це як розуміти?

    • так і розуміти….а чого чекати—не знаю….далі буде не краще…

    • Шановний, до Вашого відома хочу довести, що для виборів Завадинецького сільського голови постановою ЦВК від 10.05.2016 року №109 здійснено виділення коштів в сумі 81,7тис.грн. з розрахунку:1 Територіальна виборча комісія, 3 дільничних виборчих комісії та 337 виборців. Дана сума обрахована, виходячи із середніх норм витрат, затверджених постановою ЦВК від 09.03.2016 року №65. А тому, шановний, перш ніж писати такі коментарі, треба бути впевненим у достовірності інформації, яку Ви виносите на “люди”, “дабы не вносить смуту в массы”

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.