Всі на Велодень: 29 травня відбудеться наймасштабніший велозаїзд року

Організатори очікують, що на парад приїде щонайменше 800 учасників. Збір велосипедистів розпочнеться о 12 годині біля кінотеатру Шевченка. Довжина маршруту Велодня – 9,5 кілометрів. За словами головного координатора Сергія Петровича, маршрут спеціально проклали так, аби не було важких підйомів і його з легкістю міг проїхати будь-хто.

IMG_6346

 

29 травня хмельницькі велосипедисти планують побити свій же власний рекорд відвідуваності велопарадів. Організатори запрошують приїжджати сім’ями та з дітьми, однак наголошують, що участь у параді дозволена з 14 років. Дітки до 14 років їдуть у супроводі батьків або на дитячих велосидіннях.

“Ми хочемо показати велоскептикам, що у місті дуже багато людей на велосипедах І є для кого будувати велодоріжки і це потрібно робити якомога швидше. Є багато нарікань на те, що велосипедисти розлякують пішоходів на тротуарах, де їм заборонено їздити, а на дорогах порушують ПДР. Однак їхати за правилами нашими дорогами разом з автівками – не завжди безпечно для життя”, – каже радник міського голови з питань велоінфораструктури Сергій Толстіхін.

За дисципліною у колоні стежитимуть маршали у яскравих жилетках.

Також свою участь в акції вже підтвердили міський голова Олександр Симчишин, заступник Володимир Гончарук, організатор фестивалю “Республіка” Андрій Зоін та лідер гурту Мотор`Ролла Сергій Присяжний.

IMG_6088

Як і завжди, колону супроводжуватимуть автівки патрульної поліції, що на час проїзду велосипедистів перекриватимуть перехрестя для автомобілів. Також велопарад супроводжуватиме карета швидкої та представники Червоного Хреста, які в разі надзвичайних ситуацій будуть готові надати першу допомогу.

На старті, о 12 годині біля кінотеатру Шевченка можна буде придбати наліпки з логотипом Велодня-2016 та взяти участь в розіграші велосипеду. Представники ГО “Критична маса”, що є організатором акції, кажуть що на фініші параду, у парку Чекмана, заплановано багато конкурсів для дорослих та дітей з великою кількістю велосипедних призів.

Організатори кажуть, що буде розіграно дитячий велосипед, декілька бігових дитячих велосипедів, а також дуже багато дрібних призів у лотереї при реєстрації.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Доречна приказка “В людей жнива а в дурнів коляди”

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.