У Шепетівці цукровари вклали 2 млн. грн в оновлення реабілітаційного центру для дітей-інвалідів

Найстарше підприємство на Хмельниччині, ТОВ «ТД «Шепетівський цукор», відзначило 170-річницю свого заснування. Цукровари подарунків не приймали, а робили їх самі. Найпомітніший – оновлення міського  реабілітаційного центру для дітей-інвалідів. За роки свого існування у закладі допомогли становленню у суспільстві понад тисячі дітей. У капітальний ремонт приміщення, в яке переселився заклад, та придбання необхідного обладнання благодійники вклали близько 2 мільйонів гривень.

На-відкритті-реабілітаційного-центру

“З багатьма вихованцями центру ми дружимо вже багато років, – каже генеральний  директор ТОВ «ТД «Шепетівський цукор» Микола Агарков, – і бачимо позитивні зміни, які з ними відбуваються. Із повністю безпомічних вони перетворюються на таких, що можуть дати собі раду. Сьогодні нам і вірші розповідали і пісень співали. А ще у цьому закладі унікальний і дуже професійний колектив”.

Що далекоглядний бізнес обов’язково має бути соціально відповідальним наголошує і власник підприємства Сергій Буряк. У 2002-му він не порізав завод на метал, як тоді було заведено, а інвестував у його розвиток. Ризик виявився виправданим. Цукровий завод забезпечує шепетівчан робочими місцями, стабільним доходом і наповнює бюджет.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.