Хмельницькі депутати прийняли Програму підтримки української мови

Програма визначає основні напрямки, пріоритети, завдання розвитку української мови на цей період, конкретизує механізми, основні заходи реалізації, терміни, прогнозовані обсяги фінансового забезпечення її виконання.

Заходи Програми передбачають передусім підтримку й розвиток чинних громадських ініціатив, освітянських та журналістських починань.

За 5 років на реалізацію заходів, передбачених програмою, планують використати майже 4 млн.грн., з них у 2016 році – 634 тис.грн.

Серед заходів Програми – моніторинг розвитку та функціонування української мови в місті, розміщення відповідної соціальної реклами, проведення конкурсних та дослідницьких робіт, поповнення фондів бібліотек, робота із друкованими, теле- та радіо- ЗМІ, популяризація звичаїв та обрядів тощо.

Реалізація цих заходів, які передбачають популяризацію української мови, культури та історичної свідомості української нації через найширший спектр просвітницьких, культурних, наукових, науково-практичних та інформаційних заходів, сприятиме зміцненню україномовного національно- патріотичного середовища на рівні нашого міста.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Така програма вже діяла. Фіговий листочок на непристойності, якими зневажається українська мова на кожному кроці. Не важливо, які там кошти будуть використані. Громадські організації зараз нависувають ініціатив, притягнуть фінансувангня за програмою з бюджету, а свої заходи так і проводитимуть суржиком і засміченою кальками і русизмами мовою. Що Попик чи хлопці й дівчата із “Правого сектора”, що Береза, Кушнір і Чернюк – зроби їм зауваження, то огризнуться і занудою назвуть.

  2. не програми дублювати треба, а мову вчити, любити і поважати.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.