За рік витрати на екологію Хмельниччини зросли на 27% – до 212 млн. грн

Упродовж 2015 року на охорону навколишнього природного середовища Хмельницької області було витрачено 212 млн. грн (у 2014 році – 167 млн. грн).

Як повідомляє Головне управління статистики в області, майже половина (48%) з яких була використана на очищення зворотних вод.

У загальних витратах підприємств, установ та організацій області 91% становили поточні витрати на охорону природи, пов’язані з експлуатацією і обслуговуванням засобів природоохоронного призначення, та 9% – капітальні інвестиції.

Основним джерелом фінансування витрат на охорону довкілля були власні кошти підприємств (87%).

За рахунок коштів державного та місцевого бюджетів було освоєно 72% капітальних інвестицій і здійснено 7% поточних витрат.

За забруднення навколишнього природного середовища підприємствам, організаціям та установам області в 2015р. пред’явлено екологічних платежів на суму 14,5 млн.грн, 92% зазначених коштів було сплачено протягом року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Так Гарно, аж плакати хочеться. То чому ж ніякого контролю зі сторони управління екології за дрібним бізнесом. За агрофірмами, свинокомплексами, які вже розрослися і заливають поля неочищеними відходами. Бумага все стерпить.

  2. Агрофірми далековато. А от в центрі самого парку Чекмана всі екскременти від ведмедів та інших тварин відправляють в водойму і нікому немає доцього діла.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.