Нардеп Шинькович вимагає відкрити кримінальну справу проти голови Теофіпольської РДА

Народний депутат України (189 виборчий округ) Андрій Шинькович вимагає відкрити кримінальну справу проти голови Теофіпольської райдержадміністрації Юрія Маєвського за начебто причетність до земельних махінацій.

Відповідний запит 19 травня політик скерував главі МВС Арсену Авакову, керівнику НАБУ Артему Ситнику і голові Хмельницької ОДА Олександру Корнійчуку.

За твердженнями Шиньковича, на Теофіпольщині триває процес привласнення земельних ділянок, які використовує місцеве ТОВ “Україна-2001”. Інтереси останнього, на думку нардепа, лобіює керівник РДА Маєвський.

У запиті наведений приклад обробітку землі площею 42,9 га ТОВ “Україна-2001” за кадастровим номером 6824755100:02:005:0095. Право оренди за вказаною ділянкою 4 лютого 2016 року оформив громадянин Нечипорук Олексій Сергійович на підставі розпорядження голови РДА від 27 березня 2015 року.

nechyporuk

Людина з таким ПІБ також зазначається одноосібним засновником і керівником теофіпольського фермерського господарства “Чумак”.

Шинькович просить контролюючі органи терміново втрутитися у ситуацію та відкрити кримінальне провадження проти голови Теофіпольської райдержадміністрації Юрія Маєвського “щодо його можливої причетності до земельних махінацій у районі та протиправний дій з боку ТОВ “Україна-2001”.

zapytzapyt2

За даними бізнес-пошукової системи “Youcontrol”, ТОВ “Україна-2001” (Теофіполь) засноване місцевими мешканцями Олександром Камінським і Олегом Лейві. Також до числа засновиків входить британське TORRINFORD TRADE LLP, яке є кінцевим власником ТОВ.

Керує ТОВ “Україна-2001” Олександр Камінський. Перед ним очолював підприємство Вадим Лейві, депутат Хмельницької обласної ради VI скликання від ВО “Батьківщина”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 20

 1. Перевірте ще як “Україна-2001″ користується (обробляє) землі міністерства оборони України на території Красилівського та Староконстянтинівського району площами більше як 2000 га. і ці 45 га. це дуже маленькі ” квіточки”……. А ще ви зрозумієте куди ідуть гроші за не законний обробіток цих великих земельних ділянок, і чи отримує міністерство оборони плату за користування цими землями…. а це шановні мільйони гривень у “кишеню”” Слава Україні!!!!!

 2. В Теофіполі теж близько 2000га,а той набагато більше не законо обробляє ТОВ “Ураїна” , це бувші землі КСП несплачуючи орендної плати. Дозвіл на виготовлення технічки беруть в райдержадміністрації,а право оренди не посвідчують(просто забивають кадастровий номер) щоб ніхто інший невліз. Та на самого Лейві В.Л. переданого багато……земель резерву та запасу під Фермерське господарство. А сам Лейві втік вже в ЛОНДОН.

 3. Юра нормальний пацан

  • “НОРМАЛЬНОГО ПАЦАНА” знає весь район. І що він зробив для району ? Як розберуться з ним – тоді і будемо говорити чи він нормальний.

 4. спочатку вигнати Загороднього , а далі буде простіше

 5. А при чому тут Завгороднiй?що Юра,кому пожалiв земельки?

 6. Юра нежалів землі для ТОВ “Україна” напевне не просто так? За якісь “відкати” !!!!! За два роки керування того Юри всю землю розіс,,,,,,,,,,,,,

 7. Нічого це не дасть – мажор юра має впливову кришу – засланий, щоб розвалити район, та й сам факт – організовував поїздки на антимайдан і тут стає головою адм. Абсурд – ні, це політика. З регіонів – в БПП – і ти на коні – бабло рулить в цій державі

 8. Читайте Рішення Теофіпольського районного суду від 25.11.15року по справі номер 2/685/195/15

  • Та ТОВ “Україна” судю Теофіпольського суду підкупили ( в якої є теж на ФГ точно така сама земля яку обробяють без необхідних документів . Корупція в Теофіполі процвітає.

   • Рішення суду першої інстанції залишено в силі апеляційним судом. Неварто судити всіх по собі

    • Ми знаємо точно, що там є КАСАЦІЯ. Яка буде розглядатися Вищим спеціалізованим судом. А ти АНОНІМНИЙ ТОЧНО з ТОВ “УКРАЇНА”

 9. Невгадав!!! Мелко береш!!!!!!

 10. Читаючи ці коментарі, можна зробити один ВИСНОВОК. Що все вирішують гроші і немалі….Все купляється і продається, а Лейві як жирував так і буде жирувати. Мало йому ВСЕ,а Маєвський просто його ПЕШКА.

 11. а закінчиться усе весело….. одна гадюка зїсть іншу! як у свій час Вадим Леонідович зїв Співака… як був зїжений УКРРОС

  • Чуєш, коли і де було таке чути, що Лейві з’їв Співака????!!!! І де ж Бляха Лейві жирує!???? Почитаєш ваші коментарі гнидливі, то волосся дибки стає! ХІба можна так срати на людину, що по цей час надає таку величезну кількість робочий місці??!! Надає постійно допомогу всім, абсолютно всім хто її просить та потребує! Відбодовує церкви, лікарні ,дитячі садки, школи, спорткомплекси…. заводи и багато нових підприємтсв, тож напевно не для того, шоб це все потім з собою на той світ забрати!! А для людей, що живуть у Теофіполі! А якшо ти Анонім, такий розумний, то хоть не стидайся своє ім’я вказувати, коли на когось гнеш таке гімно! А бляха зроби хоч соту частину всього того, що зробив Вадим Леонідович! А то, бізнесменів тут хватає, а щоб хтось із них хочаб частину робив того, що робить він для населення! Чи ти хочеш сказати, що наша Верховна та поважна влада країни шось робить!?” Ніхрена! В дитсадках і школах діти мерзнуть взимку, бо холодно! А Чому?! Бо ніхто навіть не хоче виділити кошти на нормальне утеплення та отоплення! І діти пів зими мають сидіти вдома! Чи може наша влада нам дороги зробила, чи хоть срані три латки плиліпила!??А*??? Скільки тут живу, то ні разу не бачила! А лікарнях, щл робиться! Зайти страшно! Так шо нема чого срати на людину, яка хоть шось робить, бо якщо він всього цього робити не буде, то уж точно не ти завтра прийдеш и почнеш будувати новий завод, на який потрібні мільйони!

 12. Що гадюка то гадюка, ще добра той ЖИД пархати ЛЕЙВІ. Гнати його з району пеньками.

 13. Що і требуло доказати – місяць пройшов, а ні кримінальної справи, ні звільнення. Юра так і голова адм, хоча вже місяць в район носа не показував.

  • А Юрі той район до одного місця !!!Сидить на лікарняному ,тай сидить , нашо дивиться той губернатор області.А Юру Лейві відмазує. Повний бардак!!!А Лейві далі землі дооформлює.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.