На Старокостянтинівщині придбають два шкільних автобуси та закриють сільську школу

Таке рішення було прийняте на пленарному засіданні 5 сесії Старокостянтинівської районної ради 7 скликання. У її роботі взяли участь 33 депутати. Провів сесію голова районної ради Михайло Яснюк.

Одним із перших депутати розглянули питання внесення змін до районного бюджету на 2016 рік. Як проінформував присутніх начальник управління фінансів РДА Григорій Горда, до районного бюджету додатково надійшло 952 тис. грн. Ці кошти будуть направлені на забезпечення соціальних потреб району – придбання шкільного автобуса для перевезення дітей, що проживають в сільській місцевості, підручників для учнів 4 та 7 класів, лікарських засобів та медичного обладнання для ЦРЛ та Центру ПМСД. Разом з тим з бюджету розвитку виділено 1960 тис. грн. на співфінансування придбання шкільного автобуса, капітальний ремонт даху та утеплення горищного перекриття будівлі Самчиківської ЗОШ. Про це повідомив сайт районної ради.

Бурхливе обговорення викликало питання припинення діяльності загальноосвітніх навчальних закладів Старокостянтинівської районної ради, зокрема, Огіївської ЗОШ І-ІІ ст. Окремі депутати різко висловилися проти закриття цієї школи. Цієї ж думки дотримуються батьки школярів, які були присутні на пленарному засіданні сесії. Наразі там навчається 30 дітей, 11 з них доїжджає із навколишніх сіл.  Крім того, в школі  є викладач для дітей з особливими потребами (єдиний у районі).

Проте начальник відділу освіти, молоді і спорту Микола Гниліцький навів ряд економічних обґрунтувань доцільності прийняття такого рішення. Більшістю голосів було прийнято рішення про закриття Огіївської ЗОШ І-ІІ ст.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. слава Україні!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.