У Хмельницькому залишилось декомунізувати два пам’ятники радянської доби

У Хмельницькому залишилось декомунізувати два пам’ятники біля навчальних закладів – це пам’ятник Миколі Островському, що біля ліцею №17 та Віталію Примакову (НВК №4).

Пам'ятник Миколі Островському. Фото Афіни Черкезової, НГП

Пам’ятник Миколі Островському. Фото Афіни Черкезової, НГП

 

Як повідомив НГП секретар міськради Михайло Кривак, їх перенесення заплановано дещо пізніше. В міському управлінні культури зазначили, що, згідно з законом про декомунізацію, оскільки не встигли перенести всі пам’ятники наказом міського голови, то тепер це компетенція голови обласної державної адміністрації.

Крім того, в міському управлінні житлово-комунального господарства стверджують, що декомунізації потребує лише один фасад будівлі на вулиці Кам`янецькій поблизу філармонії. Зараз там зображений серп та молот.

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

За словами керівника Віктора Чапайди, один з підприємців готовий утеплити за свій рахунок цей фасад та просить дати йому дозвіл на рекламу. Тож поки що невідомо, що буде із серпом та молотом.

Разом з тим, секретар міськради додав, що топонімічна комісія вже прийняла рішення про ліквідацію залишків комуністичного минулого, а виконання цих робіт – компетенція управління житлово-комунального господарства.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Декумунізацію хлопці зробили, з факелами періодично гуляють, щоб не забували як може горіти СБУ та вже виділили 21 000 000 грн. на реалізацію ідей громадьскості. Так цинічно та нахабно жодна влада не поступала “верним путьом ідьотє таваріщі”!!!

  2. Декомунизация продолжается…..Думал уже закончили со сносом всего,а нет. Кто знает где в Хмельницком купить памятник?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.