Нардеп: влада має зайнятися системними реформами, ліквідацією схем розкрадання бюджету і створенням умов для розвитку вітчизняного бізнесу

З України зробили державу-наркомана, яка не може вже без кредитів МВФ. Таку думку під час ефіру на одному з телеканалів висловив народний депутат Сергій Лабазюк.

За словами С. Лабазюка, за останні 25 років Україна отримала мільярди доларів у вигляді кредитів, грантів від міжнародних організацій та урядів різних країн. Але проблема в тому, що системних реформ, які б створили ефективну економіку і державу як не було, так, на жаль, досі  немає. Україна, швидше за все, отримає черговий кредит від МВФ в цьому році, однак від цих грошей простим громадянам легше не стане, вважає нардеп.

«З країни зробили державу-наркомана, яка не може вже без кредитів МВФ. Але що за це вимагають? Замість того, щоб рекомендувати, як лікувати наші хвороби, нам пропонують вирізати нирку і продати, оскільки без неї можна жити. Такі рекомендації не несуть позитивного характеру для нашої держави. Не пам’ятаю жодного прикладу, коли би ці кредити витрачалися на реформи і модернізацію економіки. Здебільшого, це гроші на «проїдання», – наголосив С. Лабазюк.

Як зазначив нардеп, приплив «легких» грошей позбавляє будь-яку владу робити зміни в країні. Тому потрібно «розрубати гордіїв вузол залежності» від міжнародних кредитів, зайнятися системними реформами, ліквідацією схем розкрадання грошей з бюджету, створенням умов для розвитку вітчизняного бізнесу і розбудовою країни.

«Треба зрозуміти нарешті, що маємо більше заробляти і менше витрачати, якщо хочемо мати майбутнє в своїй країні», – додав політик.

Нагадаємо, місія МВФ згорнула свою роботу в Києві на минулому тижні, а для продовження фінансування вимагає прийняття десятка чергових законів. Однією з ключових умов продовження співпраці з Фондом було приведення цін на газ для українського населення до ринкового рівня. Міжнародний валютний фонд має намір надати Україні $ 1,7 млрд в рамках третього траншу кредиту за програмою розширеного фінансування (EFF).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. ….а лабазюку найняти толкового спічрайтера, щоб дурниць менше городив…

  2. мвф зажене країну в злидні

  3. Увага!!! Про розкрадання бюджетних коштів лише людина, фірми якої за 2012-2015 роки освоїли близько 200 мільйонів бюджетних коштів тільки на будівництво доріг в області!!! Питання – а чи зможе Лабазюк зломати себе через коліно і припинити розкрадати бюджетні кошти???

  4. Хто сам краде той і хоче зломати …. когось – а не себе!!! а сам тільки балакає, що б його не зачіпили!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.