ТОП-5 найбагатших депутатів Кам’янець-Подільської міської ради

Чотири із тридцяти п’яти депутатів Кам’янець-Подільської міської ради минулого року задекларували свої доходи, які перевищили позначку в 1 мільйон гривень.

Це випливає з аналізу декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру депутатів Кам’янець-Подільської міськради? проведеного «Незалежним громадським порталом».

У розпорядженні НГП є 35 із 36 декларації міських обранців, Наталія Савчук («Радикальна партія Олега Ляшка») за понад 2 тижні так і надала нам свою копію декларації.

Тож, найбільше коштів минулого року вдалось заробити директору ТОВ «Барс» Андрію Гамалію («Рідне місто») – 1 мільйон 975 тисяч 775 гривень, із них дивіденди та проценти становили понад 1 млн. 783 тис. гривень. Члени сім’ї поповнили домашню скарбничку на 906 тис. грн. У власності депутата знаходиться 3 земельні ділянки, 2 квартири, садовий будиночок, 2 гаражі та інше нерухоме майно. Пересувається Андрій Гамалій на автомобілі Skoda Rapid, 2014 року випуску, його дружина на Audi A7 (2011 р.в).

Голова депутатської фракції «Відродження» Валерій Слободян задекларував в 2015 році дохід у 1 млн. 236 тис. 917 грн., із них заробітна плата склала трохи більше 18 тисяч, решта – дохід від впровадження підприємницької  та незалежної професійної діяльності. У власності депутата квартира на 60 кв.м та інше нерухоме майно (всього на 989,7кв.м.). Їздить пан Слободян на автомобілі Volkswagen Touareg, 2009 р.в. Також має у власності автомобільний кран та екскаватор.

Генеральний директор комунального підприємства «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчук (партія «Рідне місто») зміг заробити 1 мільйон 89 тисяч 254 гривні. Із цих коштів зарплата становила 328 тис. 791 грн., дохід від відчуження рухомого та нерухомого майна – 650 тисяч, інші види доходів – 90 тис. гривень. Не посоромився депутат взяти й матеріальну допомогу – 19,5 тис. грн. У власності «комунальника» знаходиться 2 квартири, житловий будинок та гараж. Власного автомобіля Валерій Гордійчук не має, однак його дружина їздить на Тойоті RAV4, 2015 року випуску, щоправда в декларації не вказано вартість транспортного засобу.

Головний лікар Кам’янець-Подільської міської поліклініки №1 Ярослав Цвігун («Народна партія») в 2015 році задекларував 1 млн. 78 тис. 344 гривні доходу. Майже всі кошти від впровадження підприємницької  та незалежної професійної діяльності – 997 тис. 650 грн. Подружжя Цвігунів проживає в будинку на 65,2 кв.м., має дві земельні ділянки та авто Lexus LX 470, 2006 року випуску. Члени сім’ї Ярослава Цвігуна, згідно декларації, минулого року не заробили ані копійки. Також у них немає рухомого чи нерухомого майна.

Директор ТОВ «Поділбудсервіс», член фракції БПП «Солідарність» Андрій Мастикаш трішки не дотягнув до плеяди депутатів – мільйонерів: в 2015 році він задекларував 953 тисячі 659 гривень доходу. Майже всі кошти були зароблені від впровадження підприємницької  та незалежної професійної діяльності. Також депутат володіє трьома земельними ділянками, квартирою на 197 «квадратів», садовим будинком, 2 гаражами, іншим нерухомим майном(310,6 кв.м.) та автомобілем Тойота Авенсіс 2007 р.в.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.