У I кварталі на Хмельниччині кількість введеного в експлуатацію житла зросла на третину

У січні–березні на Хмельниччині прийнято в експлуатацію 111,0 тис. кв. м загальної площі житла, що на 36,3% більше, ніж у січні–березні 2015р. Серед регіонів країни за обсягом прийнятої в експлуатацію загальної площі житла Хмельниччина посіла 6 місце.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

Більше, як дві третини (67,3%) загального обсягу житла прийнято в експлуатацію в будинках із двома та більше квартирами, 32,6% – в одноквартирних будинках та 0,1% – у гуртожитках.

Перше місце за обсягами прийнятого в експлуатацію житла традиційно посів обласний центр – 85,7 тис. кв. м загальної площі або 77,2% загального обсягу.

У цілому по області прийнято в експлуатацію 1,3 тис. квартир. Середній розмір квартири становив 78,5 кв. м загальної площі, при цьому в сільській місцевості – 174,6 кв. м, у містах – 73,1 кв. мзагальної площі.

Крім того, прийнято в експлуатацію дачні та садові будинки загальною площею 3,1 тис. кв. м, що на 41,2% більше порівняно з січнем–березнем 2015р.

Завершені також будівництво та реконструкція інших об’єктів соціальної сфери, зокрема, прийнято в експлуатацію учбово-лабораторну будівлю вищого навчального закладу на 328 кв. м загальної площі, пункт медичного обслуговування на 10 відвідувань за зміну та спортивний зал тренувальною площею 134 кв. м.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.