У Хмельницькому перейменували дві вулиці на честь загиблих в АТО

Вулицю Гастелло у мікрорайоні Дубове перейменували на честь підполковника Олександра Кушнірука, а вулицю Мічуріна на честь Олександра Романенка. Таке рішення було прийнято на вчорашньому засіданні топонімічної комісії міської ради.

Про перейменування вулиці Гастелло на честь свого загиблого чоловіка просила його дружина Олена Кушнірук.

Олександр Кушнірук народився 21.07.1982р.у місті Ізяслав Хмельницької області. Служив у 8 полку спеціального призначення, виконував миротворчу місію в Республіці Молдова (старший військовий спостерігач).Начальник розвідки 28-ої окремої механізованої бригади. Отримав військове звання підполковник (посмертно). Указом Президента України від 14 березня 2015 року №144/2015 нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно). Загинув 25 грудня 2014 року між населеними пунктами Піски і Первомайське Ясинуватського району Донецької області.

Звернення з проханням перейменувати одну  з вулиць міста на честь Олександра Романенка надіслала Хмельницька обласна організація ветеранів Афганістану.

Олександр Романенко народився 19 липня 1960 року. Учасник бойових дій в Афганістані, кавалер ордена Червоної зірки та медалі За відвагу. У 2012 році обраний міським головою Старої Синяви. У травні 2014 вступив до лав добровольчого батальйону Донбас, де став командиром взводу розвідки. Загинув 19 серпня 2014 року в районі міста Іловайськ, захищаючи життя підлеглих.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Грамотії, згідно з нормами української мови необхідно писати – вул. Гастелла. І ще, цікаво, через скільки років вулиці знову будуть перейменовувати?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.