На Хмельниччині виявили 12 нелегальних перевізників

В ході заходів щодо протидії тіньової зайнятості мобільні групи у складі представників Державної фіскальної служби, управління Укртрансбезпеки та патрульної поліції відпрацьовують перевізників на предмет реєстрації та діяльності у правовому полі. Контролери зупиняють пасажирські автобуси та перевіряють у водіїв наявність усіх необхідних у таких випадках документів: свідоцтва про підприємницьку діяльність, ліцензії державного зразка і дозволу на маршрут.

На нелегалів складають протоколи, сподіваючись у такий спосіб змусити їх працювати за правилами. Відповідно штраф за здійснення перевезень без наявності ліцензії згідно станні164 Кодексу України про адміністративні правопорушення обраховується від 1000 до 2000 неоподаткованих мінімумів громадян, тобто від 17 до 34 тисяч гривень.

Перевізники, котрі працюють за ліцензією державного зразка, вважають таку перевірку потрібною, оскільки нелегали відчутно заважають їхній роботі.

На їх думку, чимало платоспроможних пасажирів їздять саме з нелегалами, які дбають лише про власні інтереси. Водночас легальні перевізними перевозять інвалідів та атовців, постійно оновлювати руховий склад та дбають про робочі місця і підвищувати зарплати водіям.

Посадовці пояснюють, що облави на нелегалів відбувалися і раніше, проте не так часто. Протягом травня представники мобільних груп на Хмельниччині виявили уже 12 нелегальних перевізників, що працюють на Кам’янець-Подільському, Летичівському, Стакостянтинівському та Волочиському напрямках.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Протягом травня 12 нелегальних перевезень. Вони як їздиле нелегально так і їздять. Інспектор дорожної поліцій, но моїх оча, ігнурува нелегалів . Які стояли на автовокзали в Хмельницькому . А ми боримось)))))

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.