У Деражнянському музеї відкрили виставковий зал, присвячений АТО

У Деражні на базі районного історичного музею відрили виставковий зал. Кошти на капітальний ремонт зали виділялись у три етапи з районного бюджету, загальною сумою 55 тисяч гривень. Про це повідомив сайт РДА.

1111

Співробітниками музею, волонтерами, учасниками антитерористичної операції на Сході країни, родичами загиблих зібрана унікальна колекція різноманітних експонатів, пов`язаних з війною на Донбасі. Передусім з – понівечених речей, військового спорядження та побутового вжитку, документів та матеріалів, зібраних на полях боїв та фотокарток.

Одразу було вирішено, що першою відбудеться саме виставка, присвячена подіям антитерористичної операції на Сході нашої країни. Це новітня сторінка нашої історії, яка твориться сьогодні.

– Ця виставка розповідає про трагічні для нашої держави та всього народу події, – підкреслила під час виступу керівник апарату райдержадміністрації Людмила Давидович. Водночас виставка розповідає про звитяжність відважних земляків.

Усі учасники заходу хвилиною мовчання вшанували одинадцятьох героїв Деражнянщини, які загинули під час АТО.

В організації заходу взяли участь працівники культури, волонтери, учасники АТО, представники районного військового комісаріату, члени родин загиблих. Зібрані експонати допоможуть зберегти історію нашого народу, зокрема, сьогодення, аби молоде покоління пам’ятало про подвиг наших Героїв-сучасників. Ця тема наскрізь проходила й у виступах волонтерів, учаснииків АТО, голови районної ради Віталія Сідлецького.

Матеріали виставки вразили усіх учасників заходу. Майстерність працівників музею перевершила очікування. Адже у залі навіть облаштували справжній блокпост!

Долучилися до відкриття виставки й дошкільнята та учні шкіл району: діти приготували символічні подарунки учасникам АТО, присутнім у залі, та їхнім бойовим побратимам на Сході.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.