Газовики Хмельниччини встановлять понад 600 будинкових лічильників

У 2016 році ПАТ «Хмельницькгаз» має встановити 634 будинкових лічильники. Для цього державний регулятор у Плані розвитку компанії затвердив інвестиції на 15,2 млн грн.

Про це повідомляє сайт “Хмельницькгазу”.

“Забезпечення індивідуальними лічильниками споживачів, які використовують газ лише для приготування їжі, є надто затратним – загалом по країні на це потрібно 4,6 млрд.грн. та 10 років для проведення необхідних монтажних робіт. Водночас, при встановленні будинкового лічильника витрати на одного абонента станволять лише 345 грн. замість 1700 грн. при індивідуальному”, – пояснив головний інженер компанії Олександр Лоб.

На Хмельниччині  нараховується 43 тис. споживачів, які використовують газ лише  для приготування їжі (тобто, користуються лише газовою плитою) та не забезпечені приладами обліку. Тому, саме у таких багатоповерхівках розпочато встановлення будинкових лічильників. Адже закон України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» передбачає до 1 січня 2018 року забезпечити усі домоволодіння газовими лічильниками.

Газовоки попереджають: у разі, якщо споживач відмовиться від встановлення безкоштовного лічильника газу або не встановить його власним коштом, газопостачання таким споживачам повинно бути припинено в установлені законом терміни.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Мабуть збідніють бідолахи…

  2. по идее все правильно – поставят всем счетчики-воровать не у кого будет как по мне все правильно

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.