На Теофіпольщині 45 га с/г земель підлягають поверненню державі

Верховним Судом України 11 травня задоволено заяву Генпрокуратури про перегляд судових рішень у справі за позовом прокурора Теофіпольського району в інтересах держави до районної державної адміністрації та фізичної особи про скасування розпорядження та визнання недійсним договору оренди землі.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Йдеться про земельну ділянку площею понад 45 га на території Ординецької сільської ради, передану всупереч законодавству наприкінці 2010 року в користування відповідачеві для створення фермерського господарства.

Спірний договір оренди було укладено без проведення обов’язкової нормативної грошової оцінки земельної ділянки. Згідно з цією угодою, щорічна орендна плата за використання майже півсотні гектарів землі становила лише 584 гривні. Натомість, за умови проведення нормативної грошової оцінки, сума орендної плати на сьогодні мала би складати близько 50 тисяч гривень, які повинні надходити до місцевого бюджету.

Після тривалих судових слухань Верховним Судом України скасовано рішення судів попередніх інстанцій, якими було відмовлено прокуратурі в задоволенні позову про визнання недійсним договору оренди. Також постановлено нове рішення, яким позовні вимоги  прокурора Теофіпольського району задоволено.

Таким чином 45 га сільськогосподарських земель підлягають поверненню державі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Нічого не змінилось в нашій державі і суди теж !!! Все в районі вирішує “Мафія” – Лейві В.Л. Це його рук справа. Люди ви всі переглядаєте цей сайт. Коли вже хто його подіне з району. Дана земельна ділянка не задовго перейде під фермерство Лейві. “Жиди рулять” …….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.