Довкола Хмельницької філармонії будуть сквери українських співаків

У Хмельницькому вирішили перейменувати два сквери на честь Володимира Івасюка та Кузьми Скрябіна. Обидві відпочинкові зони знаходитимуться біля обласної філармонії на вул. Кам’янецькій.

Таке рішення було прийнято на засіданні топонімічної комісії.

Нагадаємо, що петиція про створення “Місця щасливих людей”, а саме скверу імені Кузьми Скрябіна – це перша електронна петиція, яку зареєстрували та підтримали мешканці міста. Оскільки в петиції йшось про центральну частину міста, було вирішено дати назву вже існуючій території, а саме скверу зліва від філармонії по вулиці Гагаріна.

Як зазначила заступниця міського голови Галина Мельник, обидва сквери вже оглянув архітектор з Кам`янця-Подільського, який робитиме проекти реконструкцій. У планах встановити в сквері імені Кузьми Скрябіна світлодіодний екран, де транслюватиметься музика українських співаків.

Ще одна зелена територія між будівлею обласної філармонії та вулицею Кам`янецькою називатиметься тепер сквером імені Володимира Івасюка. Таким рішенням топонімічна комісія підтримала прохання працівників культури. Саме в приміщенні Хмельницької філармонії був останній концерт Володимира Івасюка навесні 1979 року, за кілька днів до його смерті.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. цікаво —скільки цих грошей привласнить собі галина леонтіївна мельник…. напевно …що левову частку… маючи стільки нерухомості (дуже багато вже є…) хочеться ще більше….а в школі її називали “ГАЛЯ 300 баксів”… “гарна” заступниця міського голови….нічого сказати…

  2. цікаво—скільки з цих грошей привласнить собі галина мельник…напевно що левову частку …а школі її називають “ГАЛЯ 300 БАКСІВ” ……….”ГАРНА ” заступниця міського голови…нічого сказати…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.