У Хмельницькому може з’явитись витверезник

На базі Хмельницького міського протитуберкульозного диспансера за адресою вул. Житецького, 22 можуть відкрити відділення для тимчасового перебування нетверезих громадян. По-простому – витверезник.

Про це НГП розповів новий очільник управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради Борис Ткач. Також він наголосив, що поки що ця ідея на рівні планів.

В обласному департаменті охорони здоров’я планують залишити в цій будівлі поліклініку тубдиспансеру з денним стаціонаром, а також перенести туди поліклініку наркологічного диспансеру та поліклінічне відділення центру СНІДу. Якщо там буде поліклінічне відділення наркодиспансеру при ньому можна буде відкрити відділення тимчасового перебування пацієнтів, по-суті витверезник. Точну назву закладу Борис Ткач поки не готовий назвати.

За його словами, витверезник можуть відкрити на базі частини старої будівлі тубдиспансеру, де зараз знаходиться притулок для безхатченків “Промінь надії”. Він наголосив, що притулок в жодному випадку не планують виганяти чи притісняти. Зараз в старій будівлі знаходиться дирекція притулку, а поряд є недобудована споруда, куди їй запропонують переїхати після завершення.

“Туди будуть звозити осіб в нетверезому стані без травм або ж якщо є підозра на травму, то після огляду лікаря. Обов’язково буде спостереження медиків, але не спеціалізована допомога”, – розповів лікар.

Зараз поліція привозить нетверезих людей у лікувальні заклади, де медики їх оглядають і виключають чи підтверджують травми. Якщо травма виключається у міських жителів, то нетверезі направляються у приймальне відділення міської лікарні, якщо ж це житель області, то його скеровують у  обласний наркологічний диспансер на вул. Ватутіна, 16.

Борис Ткач наголосив, що наразі відкриття витверезника – це лише ідея, і не відомо чи вдасться її втілити в життя. Однак така потреба безумовно є, бо зараз більшість п’яничок приймає міська лікарня, що створює суттєві незручності не тільки іншим пацієнтам, а й лікарям.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. О це так вірно! І перших туди з команди СЕМА! Їх всіх треба охолодити, може щось тоді будуть робити добре, а не гаслами кидатись! До витверезника шановні!!

  2. Витверезники були закриті постановою уряду ще в 1999 році, через порушення прав громадян. І відновлювати треба на законолавчому рівні, а не за бажанням “сволотівця”. А так можуть відкрити готель для “сволотовців”

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.