Деклараційна кампанія Хмельниччини: мільйонерів стало менше

Згідно даних управління податків і зборів з фізичних осіб ДФС Хмельниччини, у ході кампанії декларування доходів та майнового стану  26 мешканців області задекларували свої доходи у розмірі, що перевищують 1 мільйон гривень.

Для порівняння зазначимо, що за підсумками минулорічної деклараційної кампанії у нашому краї нараховувалось 27 осіб, які через податкову декларацію зафіксували мільйонні доходи.

Загальна сума оприлюдненого заможними подолянами доходу становить 66,9 мільйона гривень. Як наслідок, сума податку на доходи фізичних осіб, яку «мільйонери» самостійно визначили до сплати у бюджет становить 6,8 мільйона гривень, військового збору – 732 тисячі гривень. Найбільшу питому вагу серед даної категорії декларантів займають фізичні особи, які отримали доходи від продажу об’єктів рухомого та нерухомого майна.

Загалом декларації про доходи та майновий стан до податкових інспекцій Хмельниччини подали 11611 громадян, що на 370 осіб перевищує минулорічне число декларантів. Сума задекларованого доходу становить  678 мільйонів гривень, це на 94 мільйони гривень більше проти показника 2015 року.

Найбільше доходів задекларовано громадянами від успадкованого та подарованого майна, –  203 мільйони гривень, що засвідчують 2817 поданих декларації. Також майже сотня краян  задекларувала іноземні доходи, 40 декларацій подано громадянами з приводу отримання інвестиційного прибутку, загальна сума таких доходів склала 34 мільйони гривень.

Важливо, що з початку деклараційної кампанії 3772 особи скористалася правом на отримання податкової знижки. Задекларована сума податку на доходи фізичних осіб, яка підлягає поверненню з бюджету, складає 4,6 мільйона гривень.

Отож за результатами деклараційної кампанії бюджет додатково отримає 23,3 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб, самостійно визначених громадянами до сплати, та 4,3 мільйона гривень військового збору.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. про загородного забули. накрав. краде. . негідник . закопав чемерівці. взявся за область

  2. ПРАВДА! на чімірівцях загородний поклав хрест!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.