У Хмельницькому виявлено факт перевищення повноважень патрульними поліції

Прокуратурою Хмельницької області виявлено факт незаконного затримання місцевого мешканця працівниками управління патрульної поліції у Хмельницькому.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Як з’ясувалося, правоохоронці, прибувши за викликом цього громадянина, пред’явили йому та двом його іншим знайомим вимогу залишити місце події.

Після виконання громадянами вимоги, патрульні поліції за відсутності підстав, виходячи за межі своїх повноважень, застосували до згаданого хмельничанина фізичну силу, затримали його та в кайданках доставили до відділу поліції, де незаконно утримували деякий час.

Надалі склали стосовно цього громадянина протокол про вчинення адміністративного правопорушення за ст.185 КУпАП (злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського при виконанні ним службових обов’язків), справа у якому судом закрита за відсутності в діях особи складу адмінправопорушення.

За вказаним фактом перевищення службових повноважень працівниками правоохоронного органу, що супроводжувалося насильством, застосуванням спецзасобів, болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілого, діями (ч. 2 ст. 365 КК України) прокуратурою області 17 травня зареєстровано кримінальне провадження. Проводиться досудове розслідування.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. Чим вони відрізняються від міліції?

    • НІ !!! — ЦЕ ПРОСТО ПРОВОКУЮТЬ та ХОТЯТЬ ЗБИТИ З КУРСУ РЕФОРМИ міліції.
      НАЖАЛЬ, у НОВОЇ ПОЛІЦІЇ багато ВОРОГІВ, в тому числі i СУДДІ, i ПРОКУРОРИ і т.д.

  2. Яке там провокують! безграмотні навіть протокол толком скласти не вміють. А чуть що, то зразу в наручніки.

  3. Порушення будуть і надалі, бо їх керівник Костенко сам вчиняє правопорушення виконуючи функції таксиста на службовому авто в 11 годин вечора розвозить пяненьких друзів ( 6 травня 2016р.).

  4. І правильно зроблять коли притягнуть до відповідальності, потрібно працювати в межах закону, а то окуляри натягнуть і права качають (парковщики). Набрали туди невідомо кого…

  5. Не знаю – нові чи старі, але коли я на днях можливо став свідком (я не впевнений), то до мене віднеслися вже як до потенційного злочинця. Хамство і непрофесійність, і мені вже перехотілося їм допомагати. Факт з життя, з якого робляться особисті висновки.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.