У Городку до оновлення дорожнього покриття активно долучились жителі міста

Упродовж квітня-травня оновилися десятки вулиць Городка. Тут активно здійснювалось грейдерування та підсипка вулиць і провулків.

Загалом було здійснено 92 ходки вантажними автомобілями «Вольво» (загальний пробіг – 11 тис. 172 км). Доставлено із с. Сидорів Гусятинського району 1050 тонн щебеню та 900 тонн відсіву.

За цей час прогрейдеровано 39 вулиць, підсипано відсівом – 23. Також проведено ямковий ремонт доріг з асфальтовим покриттям, для чого було придбано за кошти міського бюджету 17 тонн асфальту. Зокрема, відремонтовано вулиці: Менделєєва, Індустріальну, Миру, Шевченка, Залізничну та частково вул. Грушевського.

Активно долучилися до оновлення дорожнього покриття і жителі міста. Чимало городоччан вийшли на суботники з тачками і лопатами, щоб рівномірно розподілити підсипний матеріал на дорогах. У результаті спільних дій чимало вулиць і провулків Городка якісно змінили свій вигляд.

Роботи з ремонту й оновлення доріг тривають – силами комунального підприємства «Городоккомунсервіс». Днями комунальники розпочнуть капітальний ремонт вулиці Бухти, бруківку для робіт уже закуплено, інформує сайт міської ради.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.