Алкогольні та тютюнові ліцензії принесли до бюджету Хмельниччини понад 6 млн. грн

На сьогодні на Хмельниччині діє 6576 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, у тому числі 240 ліцензій на пиво.

Реалізацію алкогольних напоїв та тютюнових виробів згідно діючих ліцензій здійснює 2647 суб’єктів господарювання, відповідно ліцензовано 4095 закладів торгівлі.

Цього року видано 1069 ліцензій на  роздрібну торгівлю алкогольними напоями та 871 ліцензію на  роздрібну торгівлю тютюновими виробами, що на 183 ліцензії більше в  порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Планові завдання січня-квітня цього року зі збору платежів, які надходять до місцевих бюджетів краю від плати за ліцензії на виробництво спирту етилового, коньячного та плодового, оптової торгівлі алкогольними напоями, роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами виконано на 115 відсотків.

Таким чином фактичні надходження склали 6,2 мільйона гривень, при цьому планові завдання перевиконано на 805 тисяч гривень, у порівнянні з відповідним періодом минулого року це більше на 1,3 мільйона гривень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.