У Хмельницькому у неділю колективно формуватимуть стратегію розвитку міста

22 травня цього року міський голова Хмельницького Олександр Симчишин спільно з командою експертів Громадянської Платформи Нова Країна проведе масштабну стратегічну сесію, взяти участь в якій зможе кожен, хто має активну позицію.

«Сесія відбуватиметься в форматі групової дискусії за технологією «світового кафе». Це буде такий мега-брейншторм, кожен зможе висловитися. Всі думки будуть зафіксовані та надалі опрацьовані експертною групою». – зазначає міський голова – «Наш партнер – Нова Країна – має величезний досвід в проведенні таких заходів, загалом вони провели такі сесії у 18 містах, зокрема в Дніпропетровську, Одесі, Миколаєві. В наймасштабніших обговореннях брали участь до 600 людей одночасно. За результатами утворено робочі групи, запропоновано більше 100 проектів місцевого розвитку.

…… Я хочу, щоб цей процес був максимально публічним та прозорим, щоб громада активно долучалася. Щоб ми перейшли від ідей до написання реальних проектів, створення проектного офісу, який працюватиме над залученням інвестицій в економіку міста та грантових коштів на розвиток міста».

Обговорення стратегії розвитку міста відбудеться 22 травня 2016 року о 12 год. в приміщенні  Хмельницької торгово-промисловій палати.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.