На Хмельниччині прокуратура повернула державі 1,4 га земель лісогосподарського призначення

Задоволено черговий позов Шепетівської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі ДП «Славутське лісове господарство».

За позовними вимогами прокуратури судом прийнято рішення визнати незаконними і скасувати накази Головного управління Держземагенства у Хмельницькій області та інші документи, на підставі яких громадянину незаконно надано у власність 1,4 га земель лісогосподарського призначення.

Як повідомив перший заступник керівника місцевої прокуратури Олександр Базан, це вже другий задоволений судом позов із восьми пред’явлених щодо повернення у розпорядження держави майже 14 га земель лісового фонду, які незаконно вибули із державної власності унаслідок зловживання чиновників.

За попереднім позовом прокуратури ще одного громадянина вже зобов’язано повернути 2 га таких земель у постійне користування Славутському лісовому господарству.

Нагадаємо, у квітні місцевою прокуратурою зареєстровано кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 КК України за фактом зловживання службовим становищем службовими особами Головного управління Держземагенства у Хмельницькій області та його підрозділу у Славутському районі, внаслідок чого держава в особі ДП «Славутське лісове господарство» втратила близько 14 га земель лісогосподарського призначення вартістю понад 500 тисяч гривень

Розслідування  цього кримінального правопорушення здійснюється відділом поліції за процесуального керівництва прокурорів. Одночасно прокуратура продовжує вживати усіх заходів представницького характеру до повернення державі незаконно привласнених земель.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.