Кам’янецькі підприємці обурились приїздом харківського торгового ярмарку

Сьогодні в сесійні залі Кам’янець-Подільської міської ради відбулась зустріч міського голови Михайла Сімашкевича з підприємцями центрального ринку.

P_20160517_093938

Як заявив голова ГО «Самоврядування ринку» та депутат міськради Анатолій Гурома, підприємці виступили категорично проти розташованого на вулиці Соборній тимчасового ярмарку товарів легкої промисловості з міста Харків.

За його словами, цей ярмарок – це стихійна торгівля, яка заважає торгувати приватним підприємцям з ринку. Також він вважає, що головне завдання Департаменту економіки – розвиток економіки міста, допомога місцевим підприємцям, які сплачують податки у міську казну. Тему сплати податків піднімали ще й інші підприємці, у відповідь на це Сімашкевич заявив, що в бюджет міста вони сплачуть близько 1-1,5 тис. грн. в рік, тому не варто цим маніпулювати.

Міський голова повідомив, що це не стихійна торгівля, а всеукраїнська акція «Схід і Захід разом», вона проходить в місті не вперше і про це повідомлялося по радіо, телебаченні і в газетах, а претензії щодо місця розташування та умов проведення ярмарку підприємцям варто було доносити до керівництва міста завчасно.

«Ми до них не їдемо(в Харків, – НГП), чому вони приїхали до нас? Там навіть вищі ціни, ніж у нас, а люди туди йдуть, бо там щось нове», –  обурювались в залі.

Щоправда залишилось відкритим запитання до самих підприємців, якщо у них товари дешевші, ніж у харківських колег, чому ж вони так бояться нової конкуренції.

У підсумку Михайло Сімашкевич і підприємці центрального ринку зійшлись на тому, що в майбутньому, у разі планування подібних ярмарків, міська влада буде радитись з кам’янецькими ПП.

Ярмаркуватимуть на вулиці Соборній до 22 травня.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. хе-хе,
    а в Хмельницькому мер Симчишин заборонив їм виставити свої торгові ряди з Барабашово на Кам’янецькій.

  2. От так як завжди, свої шкурницькі інтереси вище інтересів держави. І який же буде наслідок?

  3. бидляча свобода переживає за свої криваві інтереси

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.