У Теофіполі офіційно відкрили Пункт європейської інформації

Реалізація відбулася завдяки перемозі центральної районної бібліотеки у проекті «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в Пунктах європейської інформації в бібліотеках» від ВГО «Українська бібліотечна асоціація» та програми Європейського Союзу. Про це повідомив сайт РДА.

Днями ця подія зібрала у бібліотеці представників місцевої влади, читачів, бібліотекарів з сіл району та місцевих шкіл. Учасники відкриття ознайомилися із програмою, що містила екскурс в історію Євросоюзу, яку презентувала директор Центральної районної бібліотечної системи Світлана Рудик.

Паралельно відбулась презентація завдань, послуг та можливостей, які користувачі бібліотеки зможуть реалізувати при Пункті європейської інформації. Серед таких, зокрема, доступ до численних інформаційних ресурсів (як друкованих, так і електронних) щодо культури, економіки та цінностей європейських країн.

Для зручної роботи з віртуальною інформацією книгозбірня отримала також електронну книгу PocketBook, на яку уже сьогодні завантажено близько 50 ліцензійних книг про Європу та євроінтеграційний рух України.

Теофіпольська центральна районна бібліотека отримала пристрої для читання електронних ресурсів та збереження електронної інформації, літературу про ЄС та євроінтеграцію, користувачі бібліотеки отримають вільний доступ до електронних баз даних про ЄС та євроінтеграцію від представництва ЄС в Україні від Представництва ЄС в Україні та інших організацій.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.