Хмельницького офіцера спецназу Петраківського можуть перевести на лікування до США

Майора 8 окремого полку спеціального призначення, Героя України Олександра Петраківського, який отримав важкі поранення у зоні АТО, можуть перевести на лікування до США.

Про це зазначено у запиті народного депутата Андрія Шиньковича до Міноборони і МОЗ від 21 квітня.

Політик звернувся до державних відомств з проханням посприяти у наданні допомоги в лікуванні за кордоном Петраківського за бюджетні кошти.

Олександр Петраківський з сім’єю

Олександр Петраківський з сім’єю

“Від батька військовослужбовця Петра Петраківського я отримав копію листа, направленого до Міністерства охорони здоров’я від клініки TIRR Memorial Hermann (Х’юстон, США), яка готова на платній основі прийняти хворого на лікування, але з умовою, що буде підписаний договір і направлені кошти”, – зазначив Шинькович.

Як писав НГП, майор Олександр Петраківський очолював групу спеціального призначення оперативного командування “Північ” Збройних Сил. 20 липня 2014 року група військових під його керівництвом забезпечувала проходження колони техніки ЗСУ та сил добровольчого батальйону “Айдар” до аеропорту Луганська. Група потрапила в засідку.

У ході бою Олександр Петраківський отримав важке поранення в голову, однак продовжував керувати діями групи і виносив поранених у безпечне місце. В результаті було забезпечено передислокацію колони техніки.

6 грудня 2014 року Президент Петро Порошенко присвоїв звання Герой України військовослужбовцю Олександру Петраківському.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.