Кабмін виділив 21 млн. грн на будівництво квартир для військовслужбоців Хмельницької області

Кабінет Міністрів затвердив розподіл за напрямами коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою “Будівництво (придбання) житла для військовослужбовців Збройних Сил України” на 2016 рік.

Про це зазначено у розпорядженні КМУ від 11 травня №352.

Хмельницькій області за цією програмою перепаде 21 млн. грн. Кошти будуть витрачені на будівництво 108-квартирного житлового будинку у військовому містечку №5 у Кам’янці-Подільському (8 млн. грн), зведенні 108-квартирного житлового будинку у військовому містечку №2 (шоста черга) у Старокостянтинові (8 млн. грн), будівництво 75-квартирного житлового будинку на вул. Городовікова, 3/2а у Хмельницькому (5 млн. грн).

В цілому, уряд розраховує цьогоріч забезпечити житлом близько 1100 військовослужбовців та членів їх сімей у різних регіонах України.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. дааа.. загородней будет иметь откуда тянуть себе бабло.злодей взяточник

 2. да оставте етого бабника -загороднего.намутил на оболоне.страшный человек.все о нем только и судят.злодей ужасный.

 3. лжец, бабник,взяточник, неудачник – вот вся характеристика Загороднього. хотя жизнь его жестоко наказала. не состоялся

 4. продал оболонь. теперь взялся за сатанов. Браво Загородний!

  • Не грамотн1, чого це ви ворожою мовою заговорили ??? Мабудь хтось один строче п1д р1зними ” кличками”…..

 5. Ой, грамотні. Що правда очі колить?

 6. Знову – як написано, такі і коментарі. Перше – зазначені об’єкти (їх незавершене будівництво) знаходяться поза межами військових містечок: в Кам’янці – категорія і цільове призначення зем. ділянки були змінені ще в середині першого десятиріччя цього сторіччя, в Старконі – ніколи не знаходилися (землю виділило місто), в Хмельницькому – категорія і цільове призначення зем. ділянки були змінені ще на початку 90-тих років. Друге – фінансування (як і раніше) буде (якщо буде, Гройсман підписав розподіл 11 травня; ще і копійки не було, як і в попередні кілька років) здійснюватися через відповідні структури замовника кап. будівництва МО України (інакше і бути не може, адже КПКВ – 2101190), тобто (знову як і раніше) ні обласна влада, ні міські влади до розподілу грошей, як і розподілу квартир, ніякого відношення мати не будуть. До речі (більшість цього не знають, бо скандалів не було) за період – 2003 -:-2012 роки цією структурою замовника МО України (Подільське УКБ МО України, базування в м. Вінниці) тільки на території Хмельницької області для військовослужбовців і пенсіонерів ЗС України було збудовано, введено в експлуатацію та заселено 28 житлових будинків на 1751 квартиру, що є за ці роки найкращим показником на Україні (в Києві значно меньше). А зазначені суми, навіть якщо і будуть перераховані, не дадуть можливості здати вказані будинки. Останнє – черга безквартирних військовослужбовців і пенсіонерів ЗС, а також відповідних пільговиків, ніколи не зменшиться, поки на законодавчому рівні не буде розділено житло для них на «службове», тобто – житло для діючого складу ЗСУ, яке обов’язково повинно бути в управлінні (на балансі) МОУ і яке не може бути приватизовано, та на житло для пенсіонерів ЗСУ і пільговиків. А хто не розуміє цього, той не фахівець, а займатись організацією цього будівництва повинні фахівці.

  • Чого “боти” (чи як вас там називають), анонімні, грамотні і неграмотні, замовчали? Загородний до цієї справи “як коза до барабана”. Але, я думаю, він жалкує, що непричетний.

 7. загородний не коза . загородний кінь

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.