Ямковий ремонт 26 вулиць Хмельницького потягне з бюджету понад 10 мільйонів

Управління житлово-комунального господарства Хмельницької міськради за результатами тендера 12 травня уклало угоду з Комунальним підприємством по будівництву, ремонту та експлуатації доріг на поточний ремонт вулично-дорожньої мережі Хмельницького.

Загальна вартість робіт становить 10 млн. 390 тис. грн, повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

До середини жовтня комунальники Симчишина повинні полатати ямки на 26 вулицях обласного центру: О. Кобилянської, Короленка, Вінницькій, Заводської, Зарічанській, Західно-Окружній, Кам’янецькій, Кооперативній, Красовського, Купріна, Курчатова, Львівському шосе, П. Мирного, Пілотській, Подільській, Прибузькій, Проспекті Миру, Проскурівського підпілля, Поскурівській, Шептицького, Бандери, Свободи, Старокостянтинівському шосе, Трудовій, Чорновола, Шевченка.

На всіх ділянках роботи буде застосовано ямковий ремонт асфальтобетонного покриття та улаштування асфальтобетонного покриття на тротуарі.

Єдиним конкурентом виступило хмельницьке ТОВ “Траса”, запропонувавши ціну вищу на 15%.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

  1. Черговий деребан державних коштів…

  2. Чому деребан? Хочете ремонтувати дороги беріть участь в тендері і працюйте

  3. наша дорога на Городовікова після зими була як після бомбьошки. А двір просто розбитий і на звернення раніше ніколи ніхто не звертав уваги.
    перед Пасхою вже залатали, крім того зробили і наш двір повністю і капітально з відмосткою. Виглядай дуже пристойно. Та й взагалі помісту дуже видно, що все міняється і дороги роблять.

    • Що ж ти хочеш, Децентралізація-в бюджет стало більше грошей надходити, від курева та бухла

  4. а в нас роблять капітальний ремонт двору, здерли весь старий асфальт, забрали побиті бордюри, все повністю міняють, нові бордюри вже стоять, ще постелять новий асфальт і буде ляпота. Ще напевно при Брежневі нам асфальт робили після того ні му-му.

  5. У нас теж забрали вирізані з натурального граніту бордюри і поставили каку із литого бетону, яка лопає від наїзду і сипеться з часом

  6. вот загородней будет опять тянуть бабло в карман! Взяточник

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.