Нардеп: необхідна зміна системи прокуратури

На сьогоднішній день абсолютно правильно, коли реформою Генпрокуратури буде займатися людина не з системи. Таку думку висловив нардеп Сергій Лабазюк у коментарі.

За словами політика, група «Воля народу» підтримала Юрія Луценка на цій посаді, оскільки вважає, що неможливо змінити Генпрокуратуру людьми зсередини.

«Сьогодні це би виглядало, як «бджоли проти меду»… Саме тому ми дали шанс і можливість зробити це людині, яка в багатьох речах досить гостра і принципова. Віримо, що Юрій Віталійович не буде безапеляційно виконувати вказівки згори, а проллє світло на темні плями, чого чекає вся Україна», – зазначив він.

С. Лабазюк нагадав слова автора «сінгапурського дива» Лі Кван , який свого часу сказав,  як почати боротьбу з корупцією.

«Почніть з того, що посадіть трьох своїх друзів – ви точно знаєте, за що, вони знають, за що, і народ вам повірить». Сподіваюсь, Луценко буде принциповим у цьому. Все, що я можу побажати Юрій Луценку – так це щоб він пам’ятав про те, що час швидкоплинний, прокурором він буде не вічно», – наголосив він.

При цьому С. Лабазюк додав, що підтримав проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності Генеральної прокуратури України (№ 4645 ).

«Лунають багато думок щодо недемократичності даного законопроекту. Моє особисте переконання, що саме цим Законом ми зможемо зламати корупційну, бюрократичну та непрозору систему органів прокуратури. Потрібна зміна системи. Звичайно, не все ідеально, але вірю, що тільки жорсткими діями ми міняємо Україну у правильному позитивному руслі», – зазначив С. Лабазюк.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

 1. Муд*к ти сірожа.Як ти голосував за закони 16 січня розкажи своїм виборцям, підстилка ригівська. А тепер ще й вальцманова.Які нед*умки за нього голосуть?!

  • Боится за бизнес

  • А я доприклаю пам’ятаю як нашому рідному Волочиську Луценко привселюдно зі сцени казав людям хто є Пан Лабазюк.
   Може Сергійко просто підлизує бо боїться кари аід Луценка!

 2. и еще необходимо выгнать загороднего

 3. Прокуратура гнила

 4. Всі “лабазюки” голосували за Луценка виключно з мотивів збереження свого бізнесу. Ніякого іншого мотиву немає. Для виправдання вони будуть говорити що завгодно аби в очах людей підтримувати свій вшивий авторитет. Сам Лабазюк є “лабазюк” від 16 січня 2014р. Усі хмельницькі депутати є “під-стилками” влади, які трусяться за свою шкуру.

  • цілком згідна з ЗОРРО! А маючи рильце в пушку “лабазюки” надіються, що отаке підлабузництво врятує їх (читай його) від криміналу і відповідальності. Ще Вишнівська намагалась трохи вивести на чисту воду всі козні “лабазюків”. А тепер команди “фас!” з генеральної точно не буде, а буде тілько вказівка областній прокуратурі сидіти тихо і не чіпати.

 5. Алім – ти МУДАК

 6. загороднего надо гнать

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.