У Хмельницькій області доступні електронні аналоги майже 207 тисяч поземельних книг

З початку 2016 року державні кадастрові реєстратори територіальних органів Держгеокадастру у Хмельницькій області створили в електронному форматі аналоги 206819 поземельних книг. Це становить 76% від запланованого обсягу, повідомляє прес-служба Мінрегіону.

Землевпорядники Хмельницької області, в середньому, за день відкривають близько 1700 поземельних книг. Найбільшу кількість пакетів документів оцифровують у Хмельницькому (18617), Кам’янець-Подільському (16697) та у Красилівському (16603) районах області.

Загалом в області в 2016 році необхідно створити цифрові поземельні книги на 270378 земельні ділянки.

При відкритті поземельних книг проводиться аналіз повноти та достовірності відомостей про земельні ділянки, що переносяться з державного реєстру земель до бази Державного земельного кадастру. Публічні дані про земельні ділянки відкривають доступ до реєстру власників земель та пришвидшують надання он-лайн послуг.

Довідково. Відповідно до ст. 25 Закону України «Про Державний земельний кадастр», Поземельна книга – це документ Державного земельного кадастру, що містить відомості про земельну ділянку: кадастровий номер; площу; місцезнаходження; склад угідь; цільове призначення (категорія земель, вид використання земельної ділянки в межах певної категорії земель); нормативну грошову оцінку; інформацію про власників (користувачів) земельної ділянки відповідно до даних про зареєстровані речові права в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно; дані про бонітування ґрунтів тощо.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.