За підпал шин під прокуратурою Хмельницької області активістці Автомайдану загрожує максимальний штраф 1360 грн

На керівницю громадської організації “Автомайдан-Хмельниччина” Вікторію Середюк місцева поліція склала адмінпротокол за наслідками підпалу шин біля приміщення обласної прокуратури на початку квітня цього року.

Копію протоколу пані Середюк виклала на своїй сторінці у “Фейсбуці”.

Протокол датований 11 травням. У ньому сказано, що “громадянка Середюк В.В. палила шини на тротуарі, чим порушила правила благоустрою території населенних пунктів, а саме вимог п. 8.21, розділу VIII рішення 39 сесії Хмельницької міської ради від 5.06.2014р.”. Санкція її правопорушення (стаття 152 Кодекс України про адміністративні правопорушення) передбачає накладення штрафу від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

shtraph

“Я відмовилася підписувати протокол. Тоді інспектор поліції узяв двох понятих і в їхній присутності завізував документ”, – прокоментувала “Незележному громадському порталу” Вікторія Середюк.

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Водночас активістка заявила, що не залишить цей факт без реакції.

“Десь на початок червня готуємо масштабну акцію за участю автомайданівців з інших регіонів під стінами обласної прокуратури зі встановленням наметів. Вимагатемемо відставки прокурора Хмельниччини Олега Синишина та поршунення кримінальних справ проти працівників поліції, колишніх УБОПівців – загалом у нашому списку близько 10 осіб”, – заявила керівник ГО “Автомайдан-Хмельниччина”.

Як писав НГП, 5 квітня цього року у Хмельницькому активісти “Автомайдану” вимагали звільнення прокурора області Олега Синишина та палили шини перед приміщенням прокуратури.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Горіла шина, палала …

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.