Вперше за 9 років хмельницька прикордонна академія відновила підготовку строковиків

Вперше за 9 років Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відновила підготовку військовослужбовців строкової служби.

DSC_0760

Сьогодні відбувся перший заїзд призовників віком від 20 до 27 років, придатних до проходження служби. Їх готуватимуть на базі вищого прикордонного навчального закладу для органів охорони кордону та частин центрального підпорядкування Державної прикордонної служби України.

DSC_0770

DSC_0782

DSC_0796

“У 2015 році ухвалено рішення перейти на змішаний принцип укомплектування Державної прикордонної служби. Це пов’язано з рядом бойових завдань, у тому числі тих, які проводяться у зоні АТО. Строковики охоронятимуть Західний, Північний і частково Східний рубежі України. Також ми розглядаємо їх, як потенційний майбутніх контрактників”, – зазначив начальник управління професійної підготовки персоналу Департаменту персоналу Адміністрації Держприкордонслужби генерал-майор Артур Король.

За його словами, на базі хмельницької прикордонної академії призовники проходитимуть місячне навчання. Щоденно по 6 годин їм читатимуть лекційні завдання, ще 2 години відводитиметься на самостійне опрацювання.

DSC_0824

DSC_0836

DSC_0845

Пан Король зауважив, що строковиків навчатимуть навичкам боротися з контрабандою і всім необхідним знанням, якими має володіти фаховий прикордонник.

DSC_0881

Загалом, через Національну академію Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького має пройти близько 600 строковиків.

Усі фото Віталія Тараненка.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.