Хмельничани ще можуть зберегти старі тарифи на комуналку

Аби зберегти існуючу вартість опалення і гарячої води, слід тиснути на місцевих постачальників цих послуг. Ціни на опалення та гарячу воду ще можуть втриматися на нинішньому рівні, якщо цього добиватимуться самі споживачі. Про це заявили в Національній комісії, що регулює сфери енергетики та комунальних послуг, повідомляє ТСН.

Було наголошено, що ці тарифи поки в проекті, тому люди і місцева влада ще мають час тиснути на Теплоенерго, аби там знизили запроектовані тарифи.

Як це робити, роз’яснили на прикладі Києва: обурені люди йдуть до мера Віталія Кличка, обурений мер іде до “Київенерго”. І вони разом і вирішують, як для киян знизити тарифи.

Як уже повідомлялося, про підвищення цін на послуги центрального теплопостачання заявив керівник Національної комісії, що здійснює держрегулювання в сфері енергетики і комунальних послуг. Діятимуть вони з 1 липня, і поки що тільки для бюджетників та підприємств. Але за 20 днів, якщо проект після обговорення не зміниться, ці ціни стануть обов’язковими і для всіх людей.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.