Понад дві тисячі хмельничан ухиляються від призову – військовий комісар

Військовий комісар Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату Віктор Тамбовець оприлюднив дані щодо призову юнаків до строкової служби в армії.

Про це пише газета “Проскурів”.

За інформацією воєнкома, під призов, який розпочався 5 травня, підпадають юнаки віком від 20 до 27 років. Під час цього сезону в області повинні призвати 820 людей, у Хмельницькому — 231. Загалом виклику на призовну комісію підлягають 4820 хмельничан, проте з різних причин 2725 юнаків не з’явились у військовому комісаріаті.

“Ми готувалися до призову завчасно й після січневих свят проводили поточні медичні обстеження юнаків, заручившись допомогою Національної поліції та міської влади, розносили повістки. Проте нині варто консолідувати зусилля з представниками ЖЕКів і громадських організацій, щоб забезпечити боєздатність нашої держави. Потрібно проводити просвітницькі кампанії, адже не всі усвідомлюють відповідальність за ухилення від призову”,  — наголосив Тамбовець.

Вн додав, що особи, котрі ухиляються від призову можуть бути обмежені у праві виїзду за кордон та в оформленні документів міграційною службою. Також проти порушників проводитимуться слідчі дії, у результаті яких вони будуть притягнуті до адміністративної або кримінальної відповідальності.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.