Пов’язані фірми розіграли між собою 44 млн. грн на гемодіаліз, замовлений Хмельницькою обллікарнею

Хмельницька обласна лікарня за результатами тендера 4 травня уклала дві угоди з ТОВ «Румед» (Одеська область) на закупівлю витратних матеріалів для проведення процедур гемодіалізу.

Загальна вартість двох угод становить 44,7 млн. грн, повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Переможець торгів повинен поставити комплекти складових для проведення процедур бікарбонатного гемодіалізу на апаратах типу Innova виробництва Гамбро (з можливістю заміни на магістралі для апартів Nipro Surdial X/для апартів Innova виробництва Гамбро); комплекти складових для процедур гемодіафільтрації на апаратах  Surdial X виробництва Nipro.

Єдиним конкурентом виступило ТОВ «Діалсервіс» (Київ), пропозиції якого були нижчими на 1,6-3%.

За даними сайту “Наші гроші”, обидва учасники входять до однієї групи компаній, які в Україні мають право на ексклюзивне представництво товарів світового виробника «Гамбра».

Першими засновниками «Діалсервісу» були Леонід і Лілія Файнблати. Леонід Файнблат з 2002 по 2014 рік був помічником нардепа від Партії регіонів Тетяни Бахтєєвої. І ці ж Файнблати були засновниками фірми «Гамбрамед», яка і була першим засновником «Румеду».

У Хмельницькій обласній лікарні лікується майже сотня хворих на хронічну ниркову недостатність, які потребують гемодіалізних процедур. Ще близько 120 пацієнтів проходять лікування у медзакладах області.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

  1. Жиди кляті коли ж вас почнуть вирізати. А українці мовчать терплять і вимирають

  2. Пішло бабло Флаксенберг, Цуглевич, радіють, а ми украінці будем платити своІ гроші на ліки.

    • а ви де були. Чого свою пропозицію не виставили? Не має? Нічого не має, бо робити не хочите. Все жидів звинувачуєте, що погано живеться.

  3. Гнати треба Цуглевича та Флаксемберга, бо розвалять медицину в області.Пане голова ОДА женіть подальше цих ділків, бо псують Вам репутацію.

  4. Голові ОДА, Голові Обласноі ради прийміть міри проти цих ділків. Ви знаете ,що ліки які закупили, для нас простих людей будут продавати за великі гроші. Хіба , що Флаксенберг своему зятю Кланцу дасть безкоштовно.

  5. Ви, як знаете, що зятю потрібні ці ліки.

  6. Так вся Обласна лікарня знає ,що зять хворий .

  7. А за,що Флаксемберг поІде на відпочинок у Карлові Вари, а зять Кланца вернувся з відпочинку з ІталіІ це за бідну медичну зарплату. Ганьба.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.