У Хмельницькому на програму сприяння розвитку ОСББ влада готова виділити 702 тис. грн

На програму сприяння діяльності ОСББ, розвитку самоорганізації співвласників житла у багатоквартирних будинках Хмельницького на 2016-2018 роки передбачається виділити з бюджету 702 тис. грн.

Про це зазначено у проекті, розміщеному на сайті міськради.

Левова частина коштів (400 тис. грн) буде витрачена на проведення конференцій, семінарів, тренінгів з обміну досвідом за участю представників інших міст та участь у вказаних і інших заходах за місцем їх проведення. Ще 125 тис. грн розраховують спрямувати на навчання за програмою підготовки управителів житлових будинків, голів ОСББ та надання практичної допомоги щодо створення, реєстрації та функціювання ОСББ.

У проекті програми наголошується, що на сьогодні існує ряд перешкод для забезпечення сталого розвитку інституту співвласників багатоквартирних будинків, основними з яких є: відсутність системи професійних ліцензованих управителів; не проведений аудит технічного стану житлового фонду; відсутня технічна документація у 30% та землевпорядна документація у 99,7% будинків, що обслуговують житлово-
експлуатаційні організації.
Наразі у Хмельницькому житлово-експлуатаційні організації надають послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у житловому фонді міста Хмельницького, що нараховує 1180 житлових будинків, загальною площею 3,8 млн. кв. м. Питома вага приватизованих квартир у житловому фонді сягає

93,6%.
На 1 квітня цього року у 271 будинку Хмельницького створено об`єднання співвласників багатоквартирних будинків, з них 22 будинки – ОСББ, які обслуговуються житлово-експлуатаційними організаціями Хмельницького.
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Как всегда, чинуши решают проблемы методом трепа. Научим голодных ловить рыбу! В пустыне. Лучше бы деньги потратили на техдокументацию, которая должна быть по занону. А так: “Что вы сделали? – Ну, мы поовели три совещания и семинар!”

  2. ОСББ – хорошая вещь , если только его глава порядочный человек . Нашему ОСББ “ЦИТАДЕЛЬ” не повезло – выбрали главу , некого Скрипку И.И. , последний оказался вором , точнее – крысой . Заведено уголовное дело , теперь вся надежда на честных следователей и судей .

  3. Не нормально! 400 штук “буде витрачена на проведення конференцій, семінарів, тренінгів з обміну досвідом за участю представників інших міст та участь у вказаних і інших заходах за місцем їх проведення. Ще 125 тис. грн розраховують спрямувати на навчання за програмою підготовки управителів житлових будинків, голів ОСББ та надання практичної допомоги щодо створення, реєстрації та функціювання ОСББ”. Пацаны хорошо пристроились!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.