Моя закрита нова поліція

2015 рік. Міністр МВС Арсен Аваков оголосив про початок масштабної реформи міліції. Піонером стала патрульна поліція, яка прийшла на заміну старій корупційно залежній службі ДАІ. В обласних центрах та великих містах почали зявлятися нові обличчя в погонах, які прийшли не з Системи. Добре це чи погано, залишимо для теми іншого дослідження.

Далі Аваков, наче чарівник, в одну ніч зробив всіх міліціянтів поліцейськими. Це сталося з 6 на 7 листопада 2015 року в унісон з набуттям чинності закону про Національну поліцію. Щоб забезпечити остаточний перехід від паперової реформи до рішучих дій, керівництво МВС запустило процес атестації своїх співробітників. Почавши зі столиці просівати кадри, черга дійшла до Хмельницької області. Тут за півтора місяці посиленого відбору до лав нової поліції не потрапило 303 правоохоронця або 14,6%. Крім того, 133 поліцейських було понижено в посадах.

Колаж 4vlada.com

Колаж 4vlada.com

Сама атестація хмельницьких копів відбувалася за участю місцевої громадськості та київських ревізорів з МВС і Національної поліції. Отримати гарячу інформацію на етапі атестації про відсів працівників поліції практично не було можливим. Аргументи обласного Головного управління Національної поліції зводилися до простої тези: нас інспектує Київ, відповідно, у нього всі дані.

Нового забарвлення атестаційна тема набула, коли тимчасово виконуючий обов’язків начальника Головного управління поліції у Хмельницькій області Микола Семенишин озвучив не досить приємну для себе статистику. На середину квітня 60 колишніх працівників поліції, звільнених за результатами атестації, подали до судів з вимогами поновити їх на займаних посадах.

Нам також стало цікаво, з ким керівництво поліції Хмельниччини розійшлося “по-англійськи”. Однак, як виявилося, витребувати перелік поліцейських, звільнених за підсумками атестації, справа не з легких. Знадобилося майже два місяці очікувань і три напористих запити, аж поки нова поліція “здала стару”. Та все по порядку.

Закон про доступ до публічної інформації, як не парадоксально, написаний у часи режиму Януковича, нині є одним із інструментів, що дає змогу вільно почерпнути відомості про роботу бюджетних або комунальних установ та організацій. Скориставшись цим, ряд громадських організацій створили Інтернет-платформу “Доступ до правди” . На ній кожен охочий, пройшовши процес реєстрації, може сформувати публічний запит до державних органів влади або органів місцевого самоврядування і отримати відповідь.

Автор цих рядків також спробував себе у ролі пересічного громадянина, навмисно не афішуючи журналістської “корочки”. 12 березня перший запит був направлений до Міністерства внутрішніх справ України з проханням надати перелік посадових осіб Головного управління
Національної поліції у Хмельницькій області з вказанням їхніх
займаних посад, котрі не пройшли атестацію і причину їхнього звільнення з лав поліції за підсумками атестації. Після “гуляння” запиту у “вищестоящих” кабінетах 31 березня відповідь надіслав т.в.о. начальника обласної поліції Микола Семенишин. Генерал поліції здивував лаконічністю: “Інформуємо, що відповідно до статті 14 Закону України «Про захист персональних даних» поширення персональних даних передбачає дії щодо передачі відомостей про фізичну особу з баз персональних даних за згодою суб’єкта персональних даних. Враховуючи те, що згоди щодо надання дозволу на обробку персональних даних осіб, які звільнені зі служби в Національній поліції, відсутні, надати інформацію щодо їх результатів атестації не має правових підстав”. Важлива ремарка, яка нам знадобиться далі: головний поліцейський Хмельниччини визнав, що має доступ до даних про колишніх підлеглих.

Як представник правоохоронної системи, Семенишин, на перший погляд, поступив правильно. Але, як посадова особа, він не дотримався ч. 5 ст. 6 Закону «Про доступ до публічної інформації», яка гласить: “…не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно”.

Якщо ж топорно ховатися за захист персональних даних, то копії декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру посадовців, нардепів чи суддів, для громадськості були б за сімома замками. А у них набагато більше “передач відомостей про фізичну особу”, аніж у запитуваному атестаційному переліку.

Тож у другому запиті до МВС було звернено увагу саме на порушення ч. 5 ст. 6 Закону «Про доступ до публічної інформації». Повторна відповідь від Семенишина реально загнала в ступор. Він написав, що “інформація щодо результатів атестації не підпадає під дію вищевказаної статті (про доступ до публічної інформації — авт.)”. А потім привів суперечливе трактування статті 7 Закону «Про доступ до публічної інформації», мовляв, інформація конфіденційна, але, оскільки “звільнені з Національної поліції на даний час не є суб’єктами владних повноважень та не являються працівниками поліції, дія цього Закону на них не розповсюджується, а тому надати інформацію щодо результатів їх атестації немає правових підстав”.

відповідь-Семенишина

Тут аж напрошується сталінське “немає людини, немає проблеми”?!

Третій запит стосовно “атестаційного питання” був розписаний ще доступніше. Зокрема, МВС спробували пояснити, що інформація про осіб, які не пройшли атестацію становить
суспільних інтерес (ч. 2 ст. 6 Закону. Це також передбачено ст. 29 Закону «Про інформацію».) Саме ж питання реформування нової поліції, довіра до працівників цього органу є надзвичайно важливим у суспільстві. До речі, про рівень довіри неодноразово говорив Міністр МВС Арсен Аваков: “…висока довіра людей до поліції — вторинна мета, дуже важлива, що забезпечує високу якість виконання головного завдання поліцейського”.

Окремо, розпорядникам інформації зауважили, що відмова у наданні інформації є порушенням права, гарантованого законодавством. За такі дії розпорядника передбачена адміністративна
відповідальність, яка покладається на винну особу, тобто працівника розпорядника (ст. 212-3 Кодексу про адміністративні правопорушення).

Подіяло! Поліція з третього разу таки надала повний перелік працівник ГУ Національної поліції у Хмельницькій області, звільнених за результатами атестації. Відповідь підготував заступник начальника обласної поліції Володимир Марчук.

В інформації пояснюється, що поліцейські звільнені зі служби, відповідно до статті 77 Закону України «Про Національну поліцію». Ця стаття має широке застосування (11 підпунктів): починаючи зі звільнення у зв’язку з закінченням строку контракту, закінчуючи – через службову невідповідність або за власним бажанням.

Прізвище, ініціали Підрозділ Посада
1. Антощенко А.М. Славутський відділ поліції Інспектор
2. Архіпович Р.В. Теофіпольський відділ поліції Старший інспектор-черговий
3. Атаманчук О.М. Рота дорожньо-патрульної служби Інспектор
4. Атаманчук О.П. Кам’янець-Подільський відділ поліції Перший заступник начальника відділу поліції
5. Аузяк С.І. Рота дорожньо-патрульної служби Поліцейський
6. Бабійчук М.В. Красилівське відділення поліції Начальник слідчого відділення
7. Басистюк А.В. Рота дорожньо-патрульної служби Поліцейський
8. Бевз Б.В. Новоушицьке відділення поліції Старший інспектор-черговий
9. Бедик С.В. Кам’янець-Подільський відділ поліції Старший оперуповноважений
10. Безейко О.М. Ізяславське відділення поліції старший інспектор
11. Белінський Д.В. Рота дорожньо-патрульної служби Поліцейський
12. Бершеда Б.О. Славутський відділ поліції Поліцейський
13. Беспалий І.В. Кам’янець-Подільський відділ поліції Начальник сектору
14. Бистрицький В.Д. Городоцький відділ поліції Заступник начальника відділу поліції
15. Біліченський А.П. Кам’янець-Подільський відділ поліції Помічник чергового
16. Благун І.В. Городоцький відділ поліції Начальник відділу поліції
17. Бобкін І.П. Нетішинське відділення поліції Поліцейський
18. Божок О.А. Шепетівський відділ поліції Начальник відділу
19. Борщ С.І. Ярмолинецьке відділення поліції Старший інспектор
20. Борщук М.В. Шепетівський відділ поліції Заступник начальника відділу поліції
21. Бродюк В.В. Кам’янець-Подільське районне відділення поліції Начальник відділення поліції
22. Буджерак М.В. Рота дорожньо-патрульної служби Поліцейський
23. Будусь С.С. Рота дорожньо-патрульної служби Інспектор
24. Бук О.Я. Шепетівський відділ поліції Старший інспектор
25. Бучковський О.М. Рота дорожньо-патрульної служби Поліцейський
26. Ваврашко В.А. Рота дорожньо-патрульної служби Інспектор
27. Васильченко Д.В. Шепетівський відділ поліції Оперуповноважений
28. Василюк О.П. Славутський відділ поліції Старший інспектор
29. Вересюк О.І. Деражнянське відділення поліції Старший слідчий
30. Весна І.С. Шепетівський відділ поліції Перший заступник начальника відділу поліції
31. Візір В.Т. Кам’янець-Подільське районне відділення поліції Інспектор дозвільної системи
32. Віннічук В.Г. Кам’янець-Подільський відділ поліції Заступник начальника відділу
33. Вовчек В.І. Рота дорожньо-патрульної служби Поліцейський
34. Вовчемис В.М. Управління превентивної діяльності Старший інспектор
35. Волос О.П. Нетішинське відділення поліції Старший інспектор
36. Волощук В.А. Чемеровецьке відділення поліції Старшина
37. Вох В.С. Рота дорожньо-патрульної служби Поліцейський
38. Гаврищук В.В. Білогірське відділення поліції Інспектор дозвільної системи
39. Гаврілов М.М. Хмельницьке районне відділення поліції Начальник відділення поліції
40. Гаєвський С.М. Рота дорожньо-патрульної служби Поліцейський
41. Гайдамащук І.В. Рота дорожньо-патрульної служби Поліцейський
42. Галич А.В. Рота дорожньо-патрульної служби Поліцейський
43. Ганик В.П. Кам’янець-Подільський відділ поліції Заступник начальника відділу поліції
44. Ганушкевич Р.В. Рота дорожньо-патрульної служби Командир взводу
45. Герасімов А.В. Ярмолинецьке відділення поліції Старший інспектор
46. Гнатюк В.В. Старокостянтинівський відділ поліції Інспектор
47. Голованчук М.О. Кам’янець-Подільський відділ поліції Оперуповноважений
48. Головатюк М.В. Новоушицьке відділення поліції Слідчий
49. Головко Р.В. Шепетівський відділ поліції Слідчий
50. Голота Б.А. Шепетівський відділ поліції Старший інспектор
51. Голуб Д.В. Хмельницький відділ поліції Оперуповноважений
52. Гонтар С.В. Слідче управління Старший слідчий в особливо важливих справах
53. Гора О.М. Рота дорожньо-патрульної служби Поліцейський
54. Гоцак В.М. Рота дорожньо-патрульної служби Поліцейський
55. Гребенюк О.В. Рота дорожньо-патрульної служби Командир взводу
56. Гринчук С.Л. Хмельницький відділ поліції Оперуповноважений
57. Грисик В.М. Рота дорожньо-патрульної служби Поліцейський
58. Грицишин А.І. Південно-Західне відділення поліції Оперуповноважений
59. Грошко В.П. Віньковецьке відділення поліції Інспектор з режиму секретності
60. Грузевич Р.Р. Деражнянське відділення поліції Старший слідчий
61. Гудошник О.В. Рота дорожньо-патрульної служби Поліцейський
62. Гулка М.М. Красилівське відділення поліції Інспектор
63. Гуменюк О.М. Хмельницький відділ поліції Слідчий
64. Гуменюк Т.М. Білогірське відділення поліції Начальник відділення поліції
65. Гунчак В.В. Кам’янець-Подільський відділ поліції Поліцейський
66. Гусак Б.О. Південно-Західне відділення поліції Оперуповноважений
67. Данилюк Р.В. Ізяславське відділення поліції Начальник слідчого відділення
68. Данкулинець А.В. Зарічанське відділення поліції Інспектор
69. Дембовський А.О. Кам’янець-Подільське районне відділення поліції Інспектор
70. Демчук О.С. Полонське відділення поліції Інспектор
71. Деревицький М.Л. Управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Старший інспектор
72. Джаламага В.В. Кам’янець-Подільський відділ поліції Старший інспектор
73. Джанаєв А.М. Старосинявське відділення поліції Помічник чергового
74. Джигун В.В. Чемеровецьке відділення поліції Старший інспектор
75. Дихтяр О.Г. Красилівське відділення поліції Заступник начальника відділення поліції
76. Дубчак Р.П. Ярмолинецьке відділення поліції Старший оперуповноважений
77. Дуда С.В. Управління превентивної діяльності Начальник сектору
78. Дягель М.А. Летичівський відділ поліції Інспектор
79. Дяк О.В. Кінологічний центр Начальник центру
80. Єднобик М.М. Городоцький відділ поліції Старший інспектор-черговий
81. Жилюк О.М. Теофіпольський відділ поліції Старший інспектор-черговий
82. Житар І.Я. Білогірське відділення поліції Старший інспектор
83. Загородний Ю.А. Рота дорожньо-патрульної служби Поліцейський
84. Загранюк С.В. Ярмолинецьке відділення поліції Заступник начальника відділення поліції
85. Задворний А.О. Волочиське відділення поліції Інспектор
86. Задорожний В.М. Рота дорожньо-патрульної служби Поліцейський
87. Заремба В.М. Рота дорожньо-патрульної служби Інспектор
88. Заслуцький В.В. Старокостянтинівський відділ поліції Інспектор
89. Захарчук В.Л. Рота дорожньо-патрульної служби Інспектор
90. Заяць Ю.В. Рота дорожньо-патрульної служби Поліцейський
91. Земляк О.І. Камянець-Подільський відділ поліції Оперуповноважений
92. Зінченко В.М. Рота дорожньо-патрульної служби Поліцейський
93. Зозуля В.М. Городоцький відділ поліції Заступник начальника відділу поліції – начальник слідчого відділення
94. Зюбрицький С.А. Кам’янець-Подільський відділ поліції Старший інспектор
95. Зюбрій О.С. Ярмолинецьке відділення поліції Інспектор
96. Іванов О.В. Дунаєвецький відділ поліції Старший інспектор-черговий
97. Іванюк В.О. Хмельницьке районне відділення поліції Заступник начальника сектору
98. Іванюра А.В. Летичівський відділ поліції Старший інспектор
99. Ісько О.В. Рота дорожньо-патрульної служби Інспектор
100. Кавкало В.М. Дунаєвецький відділ поліції Оперуповноважений
101. Калинюк Т.А. Хмельницький відділ поліції Слідчий
102. Карпов О.В. Управління режиму та технічного захисту інформації Начальник управління
103. Касимов О.І. Хмельницький відділ поліції Слідчий
104. Катаранчук О.М. Рота дорожньо-патрульної служби Поліцейський
105. Кашевар Д.В. Ізяславське відділення поліції Оперуповноважений
106. Келащук В.А. Чемеровецьке відділення поліції Старший оперуповноважений
107. Керницький П.Р. Хмельницький відділ поліції Оперуповноважений
108. Кечко К.Е. Ярмолинецьке відділення поліції Помічник чергового
109. Кицюк С.О. Кам’янець-Подільський відділ поліції Поліцейський
110. Кінзерський Л.А. Південно-Західне відділення поліції Старший інспектор-черговий
111. Кльоц О.Ю. Південно-Західне відділення поліції Заступник начальника відділення поліції
112. Кобилюк Р.В. Кам’янець-Подільський відділ поліції Оперуповноважений
113. Ковальчук А.В. Шепетівський відділ поліції Слідчий
114. Ковальчук В.І. Рота дорожньо-патрульної служби Поліцейський
115. Ковальчук І.Л. Ізяславське відділення поліції Старший інспектор
116. Ковальчук Ю.В. Рота дорожньо-патрульної служби Інспектор
117. Ковтуцька О.М. Хмельницький відділ поліції Оперуповноважений
118. Козьолок С.С. Рота дорожньо-патрульної служби Поліцейський
119. Козярук В.В. Волочиське відділення поліції Начальник відділення поліції
120. Колесник В.О. Рота дорожньо-патрульної служби Поліцейський
121. Коломієць В.Г. Кримінальна поліція Оперуповноважений
122. Комар В.П. Теофіпольський відділ поліції Помічник чергового
123. Комендант О.М. Рота дорожньо-патрульної служби Поліцейський
124. Кондратюк А.С. Старокостянтинівський відділ поліції Старший інспектор
125. Кондратюк А.С. Полонське відділення поліції Заступник начальника відділення поліції
126. Кондратюк В.В. Летичівський відділ поліції Старший інспектор-черговий
127. Кондратюк Д.С. Рота дорожньо-патрульної служби Поліцейський
128. Костюк О.А. Красилівське відділення поліції Начальник сектору
129. Кравчук Д.А. Шепетівський відділ поліції Інспектор
130. Кузьмін О.В. Чемеровецьке відділення поліції Старший інспектор
131. Кузяк А.М. Дунаєвецький відділ поліції Поліцейський
132. Кулик О.Р. Ярмолинецьке відділення поліції Інспектор
133. Кулько О.В. Хмельницьке районне відділення поліції Заступник начальника відділення поліції
134. Куцак В.А. Управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Старший інспектор
135. Кушнір Ю.М. Красилівське відділення поліції Заступник начальника слідчого відділення
136. Кушнірук В.В. Летичівський відділ поліції Старший інспектор
137. Лабань І.В. Полонське відділення поліції Начальник відділення поліції
138. Лабуняк О.О. Рота дорожньо-патрульної служби Поліцейський
139. Лавренюк В.М. Шепетівський відділ поліції Поліцейський
140. Лавренюк М.В. Рота дорожньо-патрульної служби Поліцейський
141. Левицький В.О. Віньковецьке відділення поліції Інспектор
142. Левицький О.О. Кам’янець-Подільське районне відділення поліції Оперуповноважений
143. Левицький П.С. Рота дорожньо-патрульної служби Поліцейський
144. Левковський В.В. Кам’янець-Подільський відділ поліції Поліцейський
145. Легенчук О.В. Рота дорожньо-патрульної служби Командир роти
146. Лежнюк І.В. Управління превентивної діяльності Старший інспектор
147. Лех О.В. Городоцький відділ поліції Старший інспектор
148. Лиськів В.В. Чемеровецьке відділення поліції Інспектор дозвільної системи
149. Лізвінський С.І. Зарічанське відділення поліції Оперуповноважений
150. Літвінчук В.С. Новоушицьке відділення поліції Інспектор
151. Літвінчук М.С. Дунаєвецький відділ поліції Інспектор
152. Лозінська О.М. Кам’янець-Подільський відділ поліції Заступник начальника відділу – начальник сектору
153. Лужняк Ю.Я. Управління превентивної діяльності Старший інспектор
154. Любарець І.В. Красилівське відділення поліції Старший інспектор-черговий
155. Люлько М.М. Ярмолинецьке відділення поліції Начальник відділення поліції
156. Лютий І.Г. Рота дорожньо-патрульної служби Інспектор
157. Мазур П.П. Новоушицьке відділення поліції Інспектор
158. Мазур Р.В. Південно-Західне відділення поліції Інспектор
159. Мазур Ю.Я. Віньковецьке відділення поліції Інспектор
160. Майданевич О.Л. Старосинявське відділення поліції Старший інспектор
161. Майструк О.В. Старокостянтинівський відділ поліції Інспектор
162. Макарчук С.І. Нетішинське відділення поліції Інспектор дозвільної системи
163. Макогончук І.В. Хмельницький відділ поліції Старший інспектор
164. Макоціна О.В. Управління превентивної діяльності Заступник начальника відділу
165. Макоціна О.В. Рота дорожньо-патрульної служби Інспектор-черговий
166. Мандзюк Т.С. Кам’янець-Подільський відділ поліції Старший слідчий
167. Маникін М.М. Рота дорожньо-патрульної служби Поліцейський
168. Мантуляк Д.П. Рота дорожньо-патрульної служби Поліцейський
169. Марунчак В.М. Рота дорожньо-патрульної служби Поліцейський
170. Марценюк Д.А. Віньковецьке відділення поліції Старший інспектор-черговий
171. Марценюк М.О. Рота дорожньо-патрульної служби Поліцейський
172. Медвідь В.А. Зарічанське відділення поліції Начальник сектору
173. Мельник В.В. Дунаєвецький відділ поліції Заступник начальника відділу
174. Мельник В.П. Кам’янець-Подільський відділ поліції Начальник ізолятора тимчасового тримання
175. Мельник С.В. ГУНП Заступник начальника Головного управління
176. Мельничук А.М. Рота дорожньо-патрульної служби Інспектор
177. Мигдальський О.А. Кам’янець-Подільський відділ поліції Поліцейський
178. Михайлюк Р.І. Рота дорожньо-патрульної служби Поліцейський
179. Михалишин О.М. Хмельницьке районне відділення поліції Інспектор
180. Міняйло В.Л. Хмельницьке районне відділення поліції Інспектор
181. Міськов К.А. Нетішинське відділення поліції Інспектор
182. Можарівський М.В. Славутський відділ поліції Інспектор
183. Момот Ю.В. Хмельницький відділ поліції Слідчий
184. Мохнач А.П. Рота дорожньо-патрульної служби Командир взводу
185. Музика В.М. Хмельницький відділ поліції Старший слідчий
186. Муляр І.П. Південно-Західне відділення поліції Старший інспектор-черговий
187. Муравський В.О. Старосинявське відділення поліції Начальник відділення поліції
188. Навроцький М.М. Рота дорожньо-патрульної служби Поліцейський
189. Навроцький О.В. Шепетівський відділ поліції Слідчий
190. Надахівський Д.В. Деражнянське відділення поліції Старший інспектор
191. Ніверчук О.І. Шепетівський відділ поліції Інспектор-черговий
192. Нікітюк В.М. Рота дорожньо-патрульної служби Поліцейський
193. Овчарук О.В. Волочиське відділення поліції Оперуповноважений
194. Огороднік С.Ф. Теофіпольський відділ поліції Старший інспектор
195. Олійник В.В. Дунаєвецький відділ поліції Інспектор дозвільної системи
196. Олійник О.М. Рота дорожньо-патрульної служби Поліцейський
197. Олійник О.О. Управління превентивної діяльності Старший інспектор
198. Онісьєв В.А. Хмельницький відділ поліції Начальник відділу поліції
199. Онісьєв Є.В. Хмельницьке районне відділення поліції Інспектор
200. Онуфрієв Р.Л. Рота дорожньо-патрульної служби Інспектор
201. Онуфрієва О.Л. Хмельницький відділ поліції Слідчий
202. Осика І.П. Городоцький відділ поліції Інспектор
203. Остапчук В.М. Шепетівський відділ поліції Старший інспектор-черговий
204. Остапчук Н.П. Хмельницький відділ поліції Інспектор
205. Очеретний В.В. Летичівський відділ поліції Заступник начальника сектору
206. Павлюк В.В. Теофіпольський відділ поліції Інспектор
207. Павлюк Є.Ф. Управління превентивної діяльності Старший інспектор
208. Пасічник О.С. Рота дорожньо-патрульної служби Інспектор
209. Пасічник Р.В. Старокостянтинівський відділ поліції Заступник начальника відділу
210. Пачковський  В.І. Рота дорожньо-патрульної служби Командир взводу
211. Пекарський А.А. Кам’янець-Подільський відділ поліції Інспектор-черговий
212. Петлиця С.М. Рота дорожньо-патрульної служби Інспектор
213. Петуча О.М. Рота дорожньо-патрульної служби Поліцейський
214. Підопригора А.О. Хмельницький відділ поліції Оперуповноважений
215. Піонтковський А.М. Кам’янець-Подільський відділ поліції Поліцейський
216. Пітніцький А.П. Відділення спеціальної поліції Оперуповноважений
217. Польовий В.В. Кам’янець-Подільське районне відділення поліції Інспектор
218. Поляков І.О. Старокостянтинівський відділ поліції Начальник сектору
219. Попелінов Д.В. Управління превентивної діяльності Старший інспектор
220. Пославський О.Б. Рота дорожньо-патрульної служби Поліцейський
221. Постольчук О.В. Рота дорожньо-патрульної служби Інспектор
222. Потапкін А.І. Хмельницьке районне відділення поліції Старший інспектор
223. Придимайло І.С. Рота дорожньо-патрульної служби Поліцейський
224. Прокопенко А.М. Рота дорожньо-патрульної служби Інспектор
225. Прокопчук М.В. Кам’янець-Подільський відділ поліції Старший оперуповноважений
226. Пятак Р.І. Хмельницьке районне відділення поліції Старший інспектор
227. Рабченюк В.В. Славутський відділ поліції Заступник начальника відділу
228. Радван М.Ф. Волочиське відділення поліції Інспектор
229. Рафаловський С.В. Рота дорожньо-патрульної служби Інспектор
230. Редька О.В. Рота дорожньо-патрульної служби Поліцейський
231. Рубайло Ю.В. Славутський відділ поліції Старший інспектор
232. Рудий А.В. Хмельницький відділ поліції Оперуповноважений
233. Рудніцький О.В. Рота дорожньо-патрульної служби Інспектор
234. Рутина О.М. Рота дорожньо-патрульної служби Поліцейський
235. Савко П.П. Рота дорожньо-патрульної служби Інспектор
236. Савостянов Л.Л. Нетішинське відділення поліції Інспектор
237. Савчук О.В. Чемеровецьке відділення поліції Оперуповноважений
238. Садовський П.М. Старокостянтинівський відділ поліції Інспектор
239. Самбор І.О. Кам’янець-Подільський відділ поліції Поліцейський
240. Самбор О.Ю. Рота дорожньо-патрульної служби Інспектор
241. Сербін В.І. Управління превентивної діяльності Заступник начальника управління – начальник відділу
242. Середа І.М. Старокостянтинівський відділ поліції Оперуповноважений
243. Сисак В.В. Відділення спеціальної поліції Старший оперуповноважений
244. Сікора Т.О. Кам’янець-Подільський відділ поліції Інспектор-черговий
245. Сіньков І.І. Кам’янець-Подільський відділ поліції Слідчий
246. Сітий С.А. Красилівське відділення поліції Старший інспектор-криміналіст
247. Слісарчук Б.П. Полонське відділення поліції Старший інспектор
248. Слободян В.І. Новоушицьке відділення поліції Заступник начальника відділення поліції
249. Слободянюк М.М. Летичівський відділ поліції Старший оперуповноважений
250. Смаровоз В.М. Рота дорожньо-патрульної служби Поліцейський
251. Смицький І.А. Кам’янець-Подільське районне відділення поліції Інспектор
252. Смірнов О.М. Рота дорожньо-патрульної служби Поліцейський
253. Снігур О.С. Красилівське відділення поліції Старший інспектор
254. Соловей О.В. Кам’янець-Подільське районне відділення поліції Начальник сектору
255. Соломон А.І. Ярмолинецьке відділення поліції Інспектор дозвільної системи
256. Сотніков М.В. Рота дорожньо-патрульної служби Інспектор
257. Сохацький В.В. Віньковецьке відділення поліції Старший інспектор
258. Спасюк М.В. Кам’янець-Подільське районне відділення поліції Старший слідчий
259. Стасюк Я.В. Рота дорожньо-патрульної служби Інспектор
260. Стасюк Я.В. Рота дорожньо-патрульної служби Поліцейський
261. Стець О.П. Чемеровецьке відділення поліції Інспектор
262. Стрижавчук В.М. Нетішинське відділення поліції Старший інспектор
263. Сукач О.В. Старокостянтинівський відділ поліції Старший оперуповноважений
264. Сухораб Р.С. Летичівський відділ поліції Заступник начальника відділу поліції – начальник сектору кримінальної поліції
265. Таєнчук Д.В. Кам’янець-Подільський відділ поліції Інспектор
266. Тарадуда В.В. Віньковецьке відділення поліції Старший слідчий
267. Тарнавський В.М. Рота дорожньо-патрульної служби Поліцейський
268. Тарнавський В.С. Старосинявське відділення поліції Старший інспектор-черговий
269. Твердохліб А.М. Зарічанське відділення поліції Інспектор
270. Тищук В.В. Шепетівський відділ поліції Інспектор
271. Торлупа Р.Г. Кам’янець-Подільський відділ поліції Поліцейський
272. Трач С.С. Хмельницький відділ поліції Заступник начальника відділу поліції – начальник слідчого відділу
273. Тримбовецький С.Л. Рота дорожньо-патрульної служби Поліцейський
274. Файфор А.В. Кам’янець-Подільський відділ поліції Оперуповноважений
275. Федотов О.О. Кам’янець-Подільський відділ поліції Поліцейський
276. Ференс В.О. Новоушицьке відділення поліції Старший інспектор
277. Філякін І.І. Кам’янець-Подільський відділ поліції Оперуповноважений
278. Харкавий О.В. Рота дорожньо-патрульної служби Поліцейський
279. Хлібович В.В. Кримінальна поліція Старший оперуповноважений
280. Хмура О.В. Рота дорожньо-патрульної служби Інспектор
281. Хован Р.О. Старосинявське відділення поліції Інспектор
282. Цимбалістий В.П. Рота дорожньо-патрульної служби Поліцейський
283. Чаплінський О.А. Старокостянтинівський відділ поліції Старшина
284. Чорний С.У. Рота дорожньо-патрульної служби Поліцейський
285. Шаповал С.Л. Рота дорожньо-патрульної служби Інспектор
286. Швороб А.П. Рота дорожньо-патрульної служби Поліцейський
287. Шевела В.О. Рота дорожньо-патрульної служби Поліцейський
288. Шевчук В.М. Кам’янець-Подільський відділ поліції Командир взводу
289. Ширишов В.В. Рота дорожньо-патрульної служби Поліцейський
290. Шкраба А.К. Красилівське відділення поліції Начальник відділення поліції
291. Штогрин В.А. Ізяславське відділення поліції Заступник начальника відділення поліції
292. Шудрик А.В. Хмельницький відділ поліції Поліцейський
293. Шуляренко В.П. Славутський відділ поліції Начальник відділу поліції
294. Щепанський О.В. Красилівське відділення поліції Старший інспектор-черговий
295. Якимович В.І. Зарічанське відділення поліції Начальник відділення поліції
296. Якімов В.М. Дунаєвецький відділ поліції Старший інспектор
297. Якушко А.П. Зарічанське відділення поліції Заступник начальника відділення поліції
298. Янчук О.М. Славутський відділ поліції Старший інспектор
299. Яценко С.М. Управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Старший інспектор
300. Яцишин С.М. Кам’янець-Подільський відділ поліції Поліцейський

P.S. Під час пленарного засідання сесії Хмельницької обласної ради 21 квітня т.в.о. начальника обласної поліції Микола Семенишин з трибуни заявив: “Сьогодні змінилося те, що поліція стала підзвітною громадянському суспільству”. Дуже хочеться цьому вірити…

Віталій Тараненко.

Особлива подяка Інституту Медіа Права.

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Один коментар

  1. а з якого часу олуйко затоваришував з харкавим

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.