До 1 вересня у Хмельницькому експериментуватимуть з нічними тролейбусами

Міське управління транспорту та зв’язку спільно з Хмельницьким комунальним підприємством «Електротранс» до 1 вересня цього року вивчатиме попит населення міста на нічні пасажирські перевезення електричним транспортом шляхом проведення обстеження пасажиропотоків тимчасової мережі тролейбусних маршрутів, які працюватимуть у нічний час.

Як повідомляє прес-служба міської ради, впродовж трьох місяців, від 1 лютого до 1 травня, у місті проводилось обстеження пасажиропотоків, результати якого показали, що за ніч ними користуються більше сотні пасажирів.

«Пасажиропотік не змінився. Хочемо подивитися, чи зросте кількість пасажирів у літній період. Поки що нічні маршрути нерентабельні. Для того, щоб нічний тролейбус був рентабельним, потрібно перевозити близько 400 пасажирів», – цитує прес-служба директора КП «Електротранс» Віктора Паламарчука.

Нагадаємо, що у Хмельницькому нічні пасажирські перевезення електричним транспортом запроваджено з 1 лютого поточного року. Наразі діють три таких маршрути.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Дурниця, якою Паламарчук меру милить очі
    Хай наведуть лад з діючтми маршрутами, щоб вони їздили і відповідали графікам, в часності маршрут №30, після 19,00 їздять через 40-50хв., коли графік передбачає не більше 25 хв., а після 20,0 взагалі диво 30 побачити.
    А ви про нічні рейси, тим паче Паламарчук стверджує, що для рентабельності нічного рейсу треба перевозити не менше 400 пасажирів, а от питання за скільки ходок 1 чи 21. І уявіть жінку яка вертається з ночної зміни (бар, хлібокомбінат чи ін.) яка вийде на Гречанах (олімпійська чи далі) і годину а той півтори чикатеме Тролейбуса, який може прийде.
    Я здивований Паламарчуком і нинішнім мером по відношенню до транспортного питання – проблеми є в денних перевезеннях, години пік зранку та ввечері, люди як кілька в томаті добираються до роботи, дітей просто чавлять в транспорті а Паламарчук затіяв нічні рейси…. Люди невже це не маразм?

    • Никто не хочет замарачиваться. Пустили на ночь, чуть поперевозили. Похлопали в ладоши-мер молодец! и все. “косметика”, все довольны

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.