У Симчишина поділилися планами створення велоінфраструктури у Хмельницькому

У Хмельницькій міській раді оприлюднили попередні плани зі створення та розвитку велосипедної інфраструктури у місті до 2025 року.

Про це йдеться у відповіді на електронну петицію щодо створення велодоріжок.

Зокрема, можливі проектні заходи зі створення велоінфраструктури у Хмельницькому включають будівництво магістральних шляхів Південно-Західної гілки (вул. Бандери, вул. Проскурівського підпілля, Львівське шосе), Північної гілки (Вінницьке шосе, просп. Миру, вул. Зарічанська), Центрального напрямку (Панаса Мирного, Свободи), Південного напрямку (вул. Тернопільська, Купріна, Кам’янецька), Східної гілки (вул. Чорновола, Пілотська, Шевченко), короткотривалих велосипедних парковок (3500 од.), довготривалих велосипедних парковок (1500 од.), місць постійного зберігання та технічного обслуговування велосипедів (40 пунктів), дитячого велосипедного парку, велоскейт-парку, пунктів прокату велосипедів (500 од. велосипедів, 40 пунктів прокату).

Наразі спільно з громадською організацією велосипедистів “Критична маса” представниками бізнесу розпочато роботу над облаштуванням велопарковок: встановлено 10 парковок в місцях загального користування.

З метою залучення приватних інвестицій у розвиток велоінфраструктури в місті 20 квітня 2016 року стартував конкурс серед підприємців на найкреативнішу велопарковку, який проводить міська рада спільно з ГО “Критична маса”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Слава симчишину! Подарували велосипед – бути велоінфоструктурі! А то що освітлення міста на грані розвалу і свободівські специ 22 років не знають як лампочку вкрутити та мутата. Вчителі при каганцеві були пятим чоловіком на селі.

    • Усьо буде нівроку!!!)) Гаркнуть “Смерть ворогам,” лампочка з переляку сама закрутиться.

  2. Я категорично проти велодоріжок, на проїздній частині. Місто наше збільшується, а дороги закладені 50років назад не передбачають 2м для велодоріжки. Пропускна здатність наших доріг уже, частенько створює затори…
    Ах, да.. При сьогоднішніх зарплатах і пенсіях кількість людей має скоротитись.
    НЕ ВИТРАЧАЙТЕ ДАРЕМНО КОШТИ

  3. свободівська бидлота

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.