Хмельницькі освітяни закупили комп’ютерну техніку за завищеною ціною на 800 тис. грн – прокуратура

Хмельницькі освітяни закупили комп’ютерну техніку за завищеною ціною на 800 тис. грн.

Такий факт виявлено прокуратурою Хмельницької області під час вивчення матеріалів щодо цільового використання бюджетних коштів, призначених на закупівлю товарів для навчальних закладів.

Зокрема, упродовж попереднього навчального року 28-ма загальноосвітніми закладами Хмельницького закуплено комп’ютерну техніку на суму майже 2,8 мільйона гривень, виділених зі спеціального фонду бюджету міста.

Водночас встановлено, що службовими особами управління освіти Хмельницької міської ради за попередньою змовою зі службовими особами навчальних закладів, усупереч інтересам служби, придбано цю комп’ютерну техніку за завищеними цінами на суму близько 800 тис. гривень.

Окрім того, комп’ютерне обладнання поставлене до шкіл і ліцеїв без ліцензій на програмне забезпечення, без свідоцтва про визнання відповідності педагогічним вимогам Міністерства освіти і науки України, санітарно-гігієнічних висновків, паспортів виробу, гарантійних талонів.

У результаті зловживання службовим становищем посадовцями управління освіти міської ради  та загальноосвітніх закладів міста інтересам територіальної громади Хмельницького спричинено тяжкі наслідки на 800 тис. гривень.

За вказаним фактом відділом ювенальної юстиції прокуратури області зареєстровано кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 КК України, досудове розслідування якого здійснює Хмельницький відділ поліції.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. Нагадати хто був начальником управління? Зам.губернатора Олійник. Справу замнуть.

 2. Разберемо той брєд що написано:::

  “Окрім того, комп’ютерне обладнання поставлене до шкіл і ліцеїв без ліцензій на програмне забезпечення, без свідоцтва про визнання відповідності педагогічним вимогам Міністерства освіти і науки України, санітарно-гігієнічних висновків, паспортів виробу, гарантійних талонів.”

  “комп’ютерне обладнання поставлене до шкіл і ліцеїв без ліцензій на програмне забезпечення” — а вони чули, що Майкрософт дає свої віндовси безкоштовно для шкіл і ліцензії тут не треба??? І то справа Майкрософта — мала б розбиратися в суді ВИКЛЮЧНО при наявності ЗАЯВИ ПРАВОВЛАСНИКА — корпорацї МАЙКРОСОФТ!

  “без свідоцтва про визнання відповідності педагогічним вимогам Міністерства освіти і науки України” — не заплатили ХАБАРЯ в Київ за те, чого не передбачено згідно Чинного Законодавства

  “санітарно-гігієнічних висновків, паспортів виробу, гарантійних талонів” — спеціальних норм для шкіл тут не існує в природі.
  Пасторт виробу та гарантійний талон — це все зараз робиться онлайн і відповідає вимогам чинного законодавства.
  І уся відповідальність — на виробникові, який має мати на то відповідну Ліцензію (яку не мають ЖОДЕН ВИРОБНИК в УКРАЇНІ)…

  То ж … чимось то з того ж ешелону що “службова квартира Каська” чи “дозвіл на рботу Шустеру”…

 3. Виходячи з того, що не вказано номер з Єдиного Реєстру Правопорушень, то то є ЧИСТИЙ ФЕЙК.

  • виходить сайт прокуратури – то фейк? вкрали 800 тисяч бюджетних гривень – то фейк? перестаньте покривати злодіїв.

 4. Що Корнийчук незнав про злодия Олийника?Чи просто йому всеодно.

 5. З НЕДОЛУГИХ коментарів пенсіонера “Сергія Назаревича” можна зробити висновок що він добре знає тих посадовців, які роздерибанили 800 тисгрн. або директорів шкіл. А значить вводить читачів в оману і хоче ПРИКРИТИ злочинців . А скільки вам заплатили, “Сергію Назаревичу” за цю піаркомпанію по відбілюваню злочинців з освіти?

 6. Джерела ресурсів, що доступні об’єднаним територіальним громадам:

  https://www.youtube.com/watch?v=J5SnSYErPiI

 7. “…за попередньою змовою зі службовими особами навчальних закладів…” – яке ви маєте право так писати? Це доведено слідством?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.