Хмельничани отримали можливість перевести садові будинки у житлові

 Виконавчий комітет Хмельницької міської ради ухвалив рішення про переведення за заявами мешканців садових будинків у житлові. Відтепер люди, що там мешкають, матимуть право зареєструватися за адресами будинків, отримати пільги тощо.

Нагадаємо, для того, щоб перевести садовий будинок у житловий необхідно, щоб власник або уповноважена ним особа подала до Центру надання адміністративних послуг такі документи:

– копію документа про право власності на дачний чи садовий будинок, засвідчену в установленому порядку;

– письмову згоду співвласників (за наявності) на переведення такого будинку в житловий;

– звіт про проведення технічного огляду дачного чи садового будинку із висновком про його відповідність державним будівельним нормам.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

 1. Знову піар
  Це передбачено законодавством! Так видно заангажованість НГП,так піарять Симчишина.

  • Не будь дебілом порядок переведення визначають положенням органи місцевого самоврядування. Положення прийняте в січні 2016. Це робота Симчишина.

   • поставнова Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 р. № 321 “Про затвердження Порядку переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки”… твій симчишин дешевий популіст і не більше …дебіл

   • Міська рада (Семчишин) у відповідності до чинного законодавства (зокрема – законів України: “Про регулювання містобудівної діяльності”, “Про місцеве самоврядування в Україні” тощо ) та зазначеної “набагато грамотнішим і чеснішим” другим “Анонімним” постанови кабміну зобов’язана була прийняти відповідне положення. Так що це піар однозначно.

    • ща за бред.. забовязана була прийняти ))…ким ? чим ?.. про “чинне законодавставо” розказуйте журналістам і майданівцям, а не спеціалістам які з ним працюють кожний день, порядок шо “кабмінівський” шо “мерський” залишає купу запитань, він не досконалий, навіть близько не лежав, адже ті хто його протягував ( в кабміні) очевидно не вкурсі що означає словосполучення “відповідно до державних будівельних норм” ))

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.