Петро Лічман: “Влада буде зацікавлена у співпраці з “Подільськими вістями” й після роздержавлення

У коментарі до матеріалу НГП про проблеми роздержавлення друкованих ЗМІ на Хмельниччині “Роздержавитись, але залишитись з владою. Частина 1” головний редактор обласної газети “Подільські вісті” Петро Лічман заявив, що влада співпрацюватиме з виданням й після роздержавлення, оскільки альтернативної заміни просто не існує.

“Подільські вісті” протягом 15 років готувалися до роздержавлення. І це питання неодноразово виносилося на розгляд трудового колективу. Нині плануємо піти першим етапом реформування. Для цього є чіткі підстави. Насамперед наша газета на повному самофінансуванні. Виживаємо за рахунок високих тиражів. Також треба сказати, що співпраця з владою завжди була потрібною. Приміром, за 2015 рік обласна влада, діяльність якої ми висвітлювали, перерахувала 230 тисяч гривень. Тому після роздержавлення “Подільські вісті” залишаються такою собі нелегальною офіційною газетою, у якій зацікавлена влада. Остання ж допомагатиме робити нам передплату”, — розповів т.в.о. редактора.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

 1. газета ні про що… після неї руки хочеться помити… з колективом дармоїдів з зарплатами в десять тис грн.. і майже всі працівники мають групу інвалідності..ось що таке ваші “Подільські вісті”…

 2. Жирний ЖИДО-боров Лічман мріє, що ПВ будуть фінансувати органи влади а воно буде тупо красти. А потім буде рохкати, що немає передплати. 230 тис. грн. Клава (головний бухгалтер) вже вкрала з тобою разом. На той світ із собою не забереш все одно. Бий жидів, спасай Україну!!! Слава Україні!

 3. Займіться ще Колісніченко.Тупой,еще тупее!Біда в газеті і на телебаченні,тому що керують дурні!

 4. Без дотацій влади (наших з вами грошей) ПВ довго не проживуть.
  Туди їм і дорога. Тому що заставляють передплачувати, а потім ще здирають гроші через бюджет. А потім вихваляють нашу владу через газету – за наші гроші нам ще й мозки ї…..ть. (не їдять)

  • Або про владу пишуть, або зводять з кимось рахунки на сторінках газети, або сунуть рекламу, або передруковують щось із інтернету. І хтось це має читати?
   А наша влада або не в курсі, або в долі. Чому не зупинить це плятство

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.