З тещою хмельницького депутата, яка втратила статус суб’єкта господарювання, влада хоче розвірвати договір оренди парковок

Виконком пропонує винести 27 січня на розгляд сесії Хмельницької міської ради питання про розірвання Договору на надання права організовувати та провадити діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування № 112 від 30.11.2012 року, укладеного між Хмельницькою міською радою та колишньою фізичною особою-підприємцем Матвійчук Євгенією Савівною.

Про це зазначено у проекті рішення міськвиконкому.

У документі сказано, що фізична особа Матвійчук фактично втратила статус суб’єкта господарювання, про що свідчить Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та припинила здійснювати власну господарську діяльність.

Зокрема, її 6 жовтня 2015 року було знято з обліку хмельницької податкової.

12

Як відомо, у жовтні 2012 року ФОП Матвійчук виграла на конкурсі обслуговувати чотири спеціально відведених міських парковки (29, 45, 53 і 130 місць). На 20 листопада 2015 року ФОП не сплатила до бюджету 246 тис. грн збору з парковок.

Євгенія Матвійчук приходиться тещою депутату Хмельницької міської ради від ВО «Батьківщина» Олегу Певнєву.

Крім цього, Хмельницька міська рада через суд мала намір розірвати договір на надання права організовувати та провадити діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування №113 від 30.11.2012р., укладеного з фізичною особою-підприємцем Бабієм Олександром Анатолійовичем.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Договір міська рада росторгла 16 листопада 2015 року на підставі заяви Матвійчук

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.