Чотири об’єднані тергромади Хмельниччини змагаються у конкурсі зі створення ЦНАПів

Об’єднані громади країни змагаються у конкурсі зі створення Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) – 28 громад пройшли до ІІ туру.

Як повідомляє сайт “Децентралізація влади”, оцінка конкурсних заявок будувалася за 15 показниками, об’єднаних в три групи: чітке бачення майбутнього ЦНАП; зручне приміщення ЦНАП; якість підготовки заявки.

Від Хмельниччини пройшло чотири тергромади: Дунаєвецька міська ОТГ, Меджибізька  селищна ОТГ, Новоушицька селищна ОТГ, Полонська міська рада ОТГ.

Як пояснили у Мінрегіоні України, який проводить конкурс спільно з  проектом “Реформа управління на сході України” (виконується німецькою федеральною компанією DeutscheGesellschaftfürInternationaleZusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини), більша кількість громад отримає методичну допомогу для якісного доопрацювання своїх проектів зі створення ЦНАПів.

Також у профільному міністерстві запевнили, що навіть ті громади, що не увійшли до другого туру конкурсу, отримають необхідну консультаційну, експертну, методичну та іншу підтримку щодо доопрацювання проектної заявки, утворення та організації діяльності ЦНАПів.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Позор! До децентралізувались! Змагаються? Ви ж обіцяли цим новоствореним громадам золоті гори! А тепер заставляєте їх змагатись! Одним да другим ні! Скільки ви будети мучити села та людей і брихати людям! Залишти їх в спокої рехфоматори хре……і! Деякі райони плачуть гіркими сльозами після цієї децентралізації! Ні законів ні конкретних планів тільки все поспіхом і через одне місце. І ше головного рехфордурматора яйцековського слухають спеціаліст великий найшовся. В село його …корову свиней і 1300 грн. Зарплати то мовчав би і не молов дурниць…. а потім робив реформу…….

    • Да ! Отримує цей очкарик тися 30 зарплати…. таку чорну і важку роботу виконує….. нехай продецентралізує свою зарплату і мізги…..

  2. вони порушують систему життя людини ! А тут “ганьби” вже мало….

    • На соховила їх ….. пора. Європа вже переконалась що нашою державою правлять бандити олігархи.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.