ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

На Хмельницькій АЕС сталася аварія під час ремонту. На першому енергоблоці Хмельницької АЕС під час проведення ремонту стався збій, водночас, роботи з ядерним паливом не проводилися і загрози радіаційного забруднення немає.

«28 серпня на енергоблоці №1 Хмельницької АЕС під час проведення ремонту відбулося протікання води з відкритого для проведення ремонту теплоелектронагрівача компенсатора тиску і потрапляння її в приміщення гермозони. Роботи з ядерним паливом не проводилися», – йдеться у повідомленні прес-службі НАЕК “Енергоатом”.

У “Енергоатомі” запевнили, що підвищення рівня радіації не відбулося. У даний час на енергоблоці проводяться роботи з перевантаження ядерного палива і гермозона реактора деактивована.

На Хмельниччині триває ліквідація пожежі торфу площею 9 гектарів. Вже другий день вогнеборці намагаються погасити пожежу неподалік села Збручівка Волочиського району, де загорівся торф. Через те, що пожежа поширилась на площу 9 гектарів, було піднято особовий склад Волочиського гарнізону та залучено до ліквідації пожежі добровільну пожежну дружину, а також пристосовану для підвозу води техніку. Наразі пожежа локалізована, триває ліквідація.

Хмельницька область шоста в Україні із заборгованості виплати зарплат. На 25 серпня невиплачений борг із заробітної плати на Хмельниччині більше 9 мільйонів гривень. Борги висять на на 31 підприємстві, у тому числі на 18 економічно-активних підприємствах – 5,5 мільйонів гривень 12 підприємствах-банкрутах – 3,6 мільйонів гривень та 1 економічно неактивному підприємстві – 98 тисяч гривень.

Відсутня заборгованість із заробітної плати у Білогірському, Віньковецькому, Волочиському, Ізяславському, Красилівському, Новоушицькому, Старокостянтинівському, Старосинявському, Теофіпольському, Чемеровецькому та Шепетівському районах.

У зоні АТО внаслідок артилерійського обстрілу загинув мешканець Ярмолинецького району. 27 серпня, загинув уродженець Ярмолинецького району Олег Середюк. 28-річний солдат отримав смертельні поранення внаслідок артилерійського обстрілу під селом Прохоровка Волноваського району.

Олег Середюк служив солдатом у 19-му окремому мотострілковому батальйоні 40-ї артилерійської бригади. Тіло бійця наразі у Волновасі, коли його перевезуть, невідомо.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.