Хмельницька міська ветлікарня попереджає про загрозу сказу

Епідемічна та епізоотична ситуація зі сказу в м. Хмельницькому та області протягом останніх років залишається напруженою.

Якщо Вас укусила безпритульна, домашня чи дика тварина, пам’ятайте – вона може бути заражена вірусом сказу.

Після  укусу твариною необхідно відразу провести місцеву обробку рани: промити поверхню укусу проточною водою з господарським милом, або ж застосувати перекис водню, після чого краї рани необхідно обробити 5% розчином  йоду, або 70 % розчином спирту. Після місцевої обробки рани терміново зверніться  до лікаря в травмпункт (тільки своєчасно розпочатий курс щеплень запобігає захворюванню на    сказ).

Лікарю потрібно повідомити дані щодо тварини, яка нанесла вам укус, що дасть можливість ветеринарним спеціалістам проводити за нею клінічний нагляд.   Якщо тварина, яка укусила, з тих чи інших причин загинула, зверніться до найближчої ветеринарної лікарні: в м. Хмельницькому – це міська державна лікарня ветеринарної медицини, вул. Чорновола, 176/1, 64-50-23, 64-31-07.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.