Визначено 26 кращих за професіями хмельничан

Відповідне рішення ухвалили члени виконкому на черговому засіданні. Обирали на підставі подання трудових колективів підприємств, установ, організацій міста Хмельницького, відділів та управлінь Хмельницької міської ради.
Цього року кращими за професіями стали:

– у номінації “Кращий дільничний інспектор” – лейтенант міліції Олександр УКРАЇНЕЦЬ, старший дільничний інспектор міліції сектору дільничних інспекторів міліції Хмельницького міського відділу УМВС України в Хмельницькій області;

– у номінації “Кращий працівник пожежної охорони міста” – молодший лейтенант служби цивільного захисту Фелікс ЛУКАЩУК, начальник караулу 1 державної пожежно-рятувальної частини 1 державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області;

– у номінації “Кращий будівельник” – Василь ЛОМАКО, заступник директора товариства з обмеженою відповідальністю “Будівельний Альянс Груп”;

– у номінації “Кращий архітектор” – Григорій КУЗІН, головний архітектор проекту комунального архітектурно-планувального підприємства;

– у номінації “Кращий машиніст котельні” – Віра ЯНУШЕВСЬКА, оператор котельні району теплових мереж №1 міського комунального підприємства “Хмельницьктеплокомуненерго”;

– у номінації “Кращий озеленювач” – Василь ЖОРОНЬКО, озеленювач дільниці озеленення комунального підприємства по зеленому будівництву і благоустрою міста виконавчого комітету Хмельницької міської ради;

– у номінації “Кращий дорожній працівник” – Віктор КОВАЛЬЧУК, дорожній робітник дільниці виконробської комплексної бригади №3 комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг виконавчого комітету Хмельницької міської ради;

– у номінації “Кращий працівник із санітарної очистки” – Людмила ПЕРХАЙЛО, начальник дільниці по прибиранню контейнерних майданчиків Хмельницького комунального підприємства “Спецкомунтранс”;

– у номінації “Кращий двірник” – Раїса ВОЛИНЕЦЬ, двірник житлово-експлуатаційної контори №2 міста Хмельницького;

– у номінації “Кращий слюсар житлово-експлуатаційної контори” – Петро ШЕРЕМЕТА, слюсар-сантехнік IV розряду Хмельницької житлово-експлуатаційної контори №6;

– у номінації “Кращий електрослюсар” – Валерій БОШТАН, електромонтер центрального диспетчерського пункту Хмельницького комунального підприємства “Міськсвітло”;

– у номінації “Кращий слюсар водопровідно-каналізаційного господарства” – Володимир СТОЛЯРЧУК, слюсар аварійно-відновлювальних робіт служби водопровідних мереж міського комунального підприємства “Хмельницькводоканал”;

– у номінації “Кращий газослюсар” – Володимир ШАМРАЙ, слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування служби внутрішньо-будинкового газового обладнання публічного акціонерного товариства “Хмельницькгаз”;

– у номінації “Кращий зв’язківець” – Володимир ТРОФІМЧУК, електромеханік лінійних споруд електрозв’язку І категорії лінійної дільниці №1 комбінованого центру телекомунікацій №153 Хмельницької філії публічного акціонерного товариства “Укртелеком”;

– у номінації “Кращий тренер” – Сергій ЖИЛЯЄВ, тренер України, майстер спорту СРСР з веслування на байдарках і каное, старший тренер-викладач відділення веслування на байдарках і каное дитячо-юнацької спортивної школи управління освіти Хмельницької міської ради;

– у номінації “Кращий підприємець” – Наталія КОРБУТ, директор товариства з обмеженою відповідальністю “Мрія забудовника”;

– у номінації “Кращий продавець” – Ганна МЕЛЕШКО, продавець продовольчих товарів супермаркету “Вопак” товариства з обмеженою відповідальністю “ПАККО Холдинг”;

– у номінації “Кращий промисловець” – Олександр ЛИСЮК, директор публічного акціонерного товариства «Хмельницький обласний пивзавод»;

– у номінації “Кращий хлібопекар” – Олександр ЗІНЬКО, майстер-пекар Хмельницького хлібокомбінату товариства з обмеженою відповідальністю “СТІОМІ-Холдінг”;

– у номінації “Кращий кухар” – Інна ШОВДРА, кухар V розряду кафе “Меркурій” Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту;

– у номінації “Кращий дільничний лікар” – Надія САЧКО, дільничний лікар-терапевт Хмельницької міської поліклініки №2;

– у номінації “Кращий працівник культури” – Олена ДУДАР, заступник директора з навчальної роботи Хмельницької дитячої школи мистецтв;

– у номінації “Кращий вчитель” – Наталія ЗИМА, вчитель хімії технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами м. Хмельницького імені Артема Мазура;

– у номінації “Кращий вихователь дошкільного виховного закладу” – Тетяна НІКОЛАЙЧУК, вихователь Хмельницького дошкільного навчального закладу № 52 “Золотий півник”;

– у номінації “Кращий водій громадського транспорту” – Анатолій ДЗВОНЕВСЬКИЙ, водій пасажирського тролейбуса Хмельницького комунального підприємства “Електротранс”;

– у номінації “Кращий працівник соціальної сфери” – Жанна КОВАЛЕНКО, завідувач відділення соціальної допомоги вдома Хмельницького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Кращих працівників підприємств, установ та організацій Хмельницького нагородять під час святкових заходів, приурочених Дню міста. Від міської ради усі вони отримають почесні грамоти та цінні подарунки.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.