Майора хмельницької в/ч 4252 хотіли зробити корупціонером за невчасне подання декларації про доходи

Військова прокуратура Хмельницького гарнізону Західного регіону України намагалася притягнути начальника центру управління зв’язком загону спеціального радіозв’язку в/ч 4252 майора Анатолія Журбія до адміністративного правопорушення.

Відповідний позов 26 серпня розглянув Апеляційний суд Хмельницької області.

Аргументи прокуратури зводилися до того, що майор 3 квітня подав за місцем служби декларацію про майно, доходи, втрати та зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік, чим не дотримався термінів подачі (законодавство вимагає до 1 квітня подавати декларації про доходи – НГП).

Фото УНН

Фото УНН

Таким чином, у діях військовослужбовця державний обвинувач вбачив адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення і подав позов до Хмельницького міськрайонного суду.

Суд першої інстанції 30 липня не задовольнив позов військової прокуратури через відсутність складу адміністративного правопорушення.

В апеляційній інстанції прокурор не зміг довести, що майор є корупціонером.

Цікавий факт. Суддя Ігор Кобрін запитав у прокурора, скільки корупціонерів виявлено військовою прокуратурою з початку року. Як виявилося, що майор Журбій може бути першим корупціонером.

У підсумку апеляційний суд закрив провадження щодо Журбія за відсутності в його діях складу адміністративного правопорушення. Рішення суду є остаточним і оскарженню не підлягає.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. 301 Moved Permanently
    https://pravdozor.net – 301 Moved Permanently!

  2. Знакомства на Loveawake.Ru
    https://loveawake.ru – Знакомства на Loveawake.Ru…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.