ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

25 обдарованих учнів Хмельницького щорічно отримуватимуть стипендію у розмірі 300 гривень. Таке рішення прийняли депутати Хмельницької міської ради.

Персональна стипендія Хмельницької міської ради в галузі освіти обдарованим дітям призначається з метою підтримки талановитих учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. Грошова винагорода має стимулювати їх особистих досягнень. У зв’язку з інфляцією розмір стипендії індексували.

Більшістю голосів під час чергової сесії  депутати підтримали внесення змін у «Положення про персональну стипендію Хмельницької міської ради в галузі освіти для обдарованих дітей міста Хмельницького». Згідно із ним стипендія призначається рішенням міської ради. Щорічно її отримуватимуть 25 учнів, а саме: призери олімпіад, конкурсу-захисту робіт Малої академії наук України, турнірів, фестивалів, конкурсів, спортивних змагань. Отримуватимуть її учні з вересня до липня.

На Хмельниччині не всі школи мають необхідну кількість твердого палива, аби взимку діти не мерзли. За словами директора департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації Олега Фасолі, рівень забезпечення шкіл на Хмельниччині твердим паливом для проведення осінньо-зимового періоду 2015-2016 років, поки що на низькому рівні.

Зокрема, 26,6% від потреби є в школах Полонського району, 28,3% – Шепетівського, 30,6% – Чемеровецького. Та найменший відсоток – у Новоушицькому районі. «Закуплено лише 19% від потреби, – заявив Олег Іванович. – Але подібна ситуація була і в минулі роки. Це все пов’язано через тендери, а саме – переможців конкурсних торгів».

«Ми дійсно забезпечені вугіллям лише на 19%, – каже голова Новоушицької райдержадміністрації Юрій Танасійчук. – Дровами – на 100%, а ось вугіллям – на 19%. Але зауважу, тендер був проведений вчасно. Але переможець торгів – ТОВ «Торговий дім «Тепло» відмовився поставити нам вугілля згідно підписаної угоди. Тому ми підписали нову угоду з іншим учасником торгів, який запропонував найнижчу ціну». За словами пана Танасійчука, вже інше підприємство має забезпечити школи Новоушицького району вугіллям. І поставити необхідну кількість твердого палива мають до 30 вересня.

Хмельницька міська рада заснувала відзнаку «Мужність і відвага»

Ця почесна відзнака засновується для відзначення осіб, які проявили виняткову мужність і героїзм під час Революції Гідності та захисту територіальної цілісності України.

Відзнакою нагороджуватимуться військовослужбовці ЗСУ, Державної прикордонної служби, Національної гвардії України та інші громадяни, які є мешканцями Хмельницького.

Нагородження почесною відзнакою «Мужність і відвага» проводиться рішенням міської ради за поданням міського голови.

Нагородженим особам буде вручатися нагрудний знак та грошова винагорода у розмірі 10 мінімальних заробітних плат.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.